Wpis z mikrobloga

Związki się rozpadają, nie wychodzą, z czasem rozjeżdżają się priorytety.
Jeśli dziewczyna* tak do tego podchodzi to warto zainwestować w nią swój czas.

Jeśli jednak trafia na "niewłaściwych mężczyzn" (w drugą stronę też to działa) to powinna się zapalić lampka ostrzegawcza.
W najlepszym wypadku dziewczyna źle formułuje zdania.
W dwóch pozostałych albo tylko takich wybiera lub nawet książę z bajki byłby "niewłaściwym" obie opcje każą sądzić, że to z nią jest problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CandyToy:

@itsoverforme32445: Miałem przyjemność rozmawiać z 33 latką, po kilku związkach i dwóch ślubach. Teraz sama. Ogólnie mądra, oczytana i ma wiedzę w róznych tematach. Poza tym zachowywała się tak, jakby każde moje zdanie skierowane w jej kierunku było czymś negatywnym. Reagowała enegiczną chamską odpowiedzią lub pytaniem na pytanie, z jakimś fochem, a ja musiałem dokładnie tłumaczyć o co mi chodzi, żeby ona się przypadkiem nie poczuła urażona. To było
@notting_writer1
Nie zawsze w wieku nwm... 18/19 a nawet 20 lat wiesz czego chcesz od życia.
Wtedy po prostu zaczyna się związek a później wychodzą kwestie miejsca zamieszkania, dzieci, kariery i ogólnie planów na przyszłość.
Zgadzam się - nie jest do dobre ale czasami o tym się nie myśli a później dochodzi miłość i trudno skończyć związek.
@Pozytywny_gosc: nie to nie tak, a jest to powielany stereotyp. kobiety wyczuwają że Seba ma problemy z agresją, czy Chad z wiernością, ale MIMO TO są gotowe na związek z nimi, bo "ja go zmienię", bo "taki zawadiaka z niego, ale przy mnie się ustatkuje", itp.
na tym tagu niektóre rzeczy są źle przedstawiane( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak patrzysz na koleżanki to były chociaż jakies przykłady zmiany tych zwykłych typów albo odejść i powrotów ?


@interpenetrate: Większość przeciętnych kobiet ma taką samą szansę na chada jak większość przeciętnych mężczyzn ma szanse związać się z top modelką. Więc jasne rozstawali się, raczej się nie schodzili. Ale potem spotykali się znowu z innymi zwykłymi ludźmi, powiedzmy na swoim poziomie wyglądu, finansów, wykształcenia itd. Koleżankę skaczącą po przystojnych typach po rozstaniu
@Pozytywny_gosc: W odniesieniu do Twojego obrazka to kobiety wyczuwają imprezowicza, agresywnego gościa czy też typa który nie chce się ustatkować tak samo jak wyczuwają blackpillowego przegrywa który nienawidzi kobiet. Kwestia jest tylko taka że kobieta z takim sebą chce się zadawać bo dostarcza jej pewne emocje. One doskonale o tym wiedzą i podświadomie wybierają gościa który ma cechy mrocznej triady.
@CandyToy: z mojego doświadczenia samotne kobiety po 30. są już zepsute i to przeważnie w ten sam sposób.. Nie w sensie drobnych defektów urody, samego wieku tylko z powodu zespsutej psychiki. Jesteś normalny, bez nałogów, pracujesz masz wady ale to nic poważnego. Zwłaszcza w porównaniu z bambrami z jakimi spotykała się wcześniej. No bo to jest zasadniczy powód dla którego jest sama: przez lata spotykała się z łobuzami, bedbojami, alkoholikami, narkomanami,
na nieszczęście redpillowców takie cechy są wrodzone, a nie nabyte, dlatego normik udający cechy triady wychodzi zawsze na debila


@Pozytywny_gosc: Od kiedy cechy charakteru są wrodzone? To bardziej kwestia wychowania, otoczenia. Jak nie masz cech mrocznej triady to możesz je w sobie w pewien sposób wykształcić, choć może zająć to bardzo dużo czasu zrobić z 35-letniego prawiczka bojącego się kobiet pewnego siebie samca alfa.
@eldzej_10: xD Wyrobić to sobie możesz poczucie humoru, a nie charyzmę i cechy mrocznej triady

Jedna z cech mrocznej triady - narcyzm

Przyczyn występowania narcyzmu nie udało się do dziś jednoznacznie określić. Obecnie najpopularniejsza jest teoria, według której wpływ na rozwój tego problemu ma łączne działanie takich czynników, jak obciążenia genetyczne, problemy związane z procesem wychowawczym, a także różne czynniki środowiskowe.


Jak chcesz zreplikować procesy wychowawcze w wieku 20-30? Cofniesz się
Jak chcesz zreplikować procesy wychowawcze w wieku 20-30? Cofniesz się do bycia dzieckiem i zatrudnisz innego redpillowca jako rodzica?


@Pozytywny_gosc: No to co robiłeś w szkole pytam się? Do kogo masz teraz pretensje jeśli nie nauczyłeś się bycia samcem alfa?
@Pozytywny_gosc: No popatrz a programowania się jakoś nauczyłeś, bo chyba nie powiesz mi że wklepywałeś kody już w kołysce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie mówi że masz stać się 100 procentowym samcem alfa z bijącym testosteronem. Raczej abyś stał się najlepszą wersją samego siebie, obudził w sobie męskie instynkty dominacji, rywalizacji. Każdy facet je ma tylko nie każdy je w sobie wykształcił.

Nawet przegrywy na wykopie