Wpis z mikrobloga

Dobra, od dziś zaczynam być fitnesiarą ( ͡º ͜ʖ͡º) rano wjechał omlecik z dwóch jaj i płatków owsianych, ze skyrem i bananem (foto).
Na siłkę zamierzam iść dopiero od przyszłego tygodnia, na początku jakieś cardio, pilatesy i inne bzdety, ale później może jakieś ciężary, kto wie... xD
Dajcie jakiegoś plusa na zachętę i proszę też o jakieś rady odnośnie korzystania z #silownia bo nigdy nie byłam xD
Pozdro
#mikrokoksy #mirkokoksy #jedzzwykopem
Mia900 - Dobra, od dziś zaczynam być fitnesiarą ( ͡º ͜ʖ͡º) rano wjechał omlecik z dwó...

źródło: comment_1664606354VzJVsZf02zp7QqwjEXxEEL.jpg

Pobierz
  • 35
Liczenie i używanie tabelek nie sprawi, że schudniesz.


@kidi1: no żebyś się ku#$a nie zdziwił.

OK, jak ktoś leci ze 120 kg i na co dzień pije słodzone napoje, wcina słodycze i po prostu zamieni takie źródła na słodziki + zacznie choćby spacerować, jeśli tego nie robił, to tak, zapewne pomoże to takiej osobie zrzucać bez liczenia kcal/ważenia żarcia etc., choć pewnie do czasu.

Ogólnie bardzo łatwo przeszacować dzienną szamę. Liczenie/ważenie
@Mia900
@Catmmando
Potwierdzam, ciężary dają najlepsze efekty; w pół roku przy małym ciężarze miałam takie efekty mega jak po roku fitnessu nie będę mieć (chodzi o wysmuklenie ciała, jędrność itp.) chudnięcie to kwestia bilansu kalorycznego, musi być ujemny.
Też chce wrócić do ciężarów, jutro jestem ugadana, zobaczymy.. A tak na start to gumy, sztangi fitnessowe, kettle itp.
#!$%@? cos musi byc ze mna nie tak, nienawidze jesc rano w dodatku jakbym #!$%@?ł tyle węgli rano to bym pewnie usnął w polowie posilku XD


@tozalezyogunie: Badasz cukier? W większości przypadków niechęć do śniadania to #!$%@? cukier z powodu jakiegoś schorzenia lub po prostu obżarstwa dzień wcześniej na wieczór. Ja to wstaje #!$%@?ńsko głodny rano mimo, że na wieczór 1,5 torebki ryżu wjeżdża i 300g indyka