Wpis z mikrobloga

Zerwałam z chłopem po 5 latach, 5 lat żyłam nadzieja że będzie lepiej, że każdy związek ma trudności ale wspólna praca przyniesie dobre owoce. W końcu przestałam się łudzić. Chłop pracoholik, ciągle praca, nauka albo siłownia. Prosiłam o wyjścia gdzieś razem, o pomysły na ciekawe spędzanie weekendów, na wycieczki poza miasto. Jedyne co mógł mi zaoferować to wyjścia do pobliskiego parku. niestety jak to na wykopie mówią kobiety potrzebują emocji, różnica charakterów i chyba lepiej po 5 latach niż po 15 się tego dowiedzieć. #zwiazki #rozstanie
  • 108
kobiety potrzebują emocji


@manjobanjo: prawda

różnica charakterów


@manjobanjo: ale jakoś w pierwszych miesiącach znajomości ten charakter odpowiadał Ci. Samo określenie to typowa nowomowa z kodeksu rodzinnego. Miał zawsze taki sam charakter, myślałaś że się zmieni, że ty go zmienisz, nie udało się. Widziały gały co brały.

chyba lepiej po 5 latach niż po 15


@manjobanjo: zależy pod jakim względem. Straciłaś czas, on także. Rozumiem że nie było opcji na
Trochę dziecinne, bo jest taki etap w każdej relacji, że ludzie są samowystarczalni


@nowywinternetach Ludzie nie są samowystarczalni, nie ważne jak dorośli emocjonalnie i stabilni by nie byli. W zasadzie każdy człowiek potrzebuje kontaktów międzyludzkich, przyjaźni, poczucia przynależności itd. I takie potrzeby nie oznaczają, że ktokolwiek jest dziecinny. ¯_(ツ)_/¯
No ale wiadomo, zawsze ta #!$%@?ęta laska wymaga nie wiadomo czego od bogu ducha winnego faceta. xD
W zasadzie każdy człowiek potrzebuje kontaktów międzyludzkich, przyjaźni, poczucia przynależności


@alfka: I to ona ma przecież. Tylko nie w takiej formie jaką sobie zażyczyła dawno temu.

Plus sama punktuje gościowi uzależnienie, a sama jest taką samą osobowością. Zero terapii. A potem uzależnienie od emocji i hajla do przodu.

Wojna zmieni priorytety i się zachce normalnej przyjaźni w piwnicy, a nie z podróżami za kasę której nie ma ( ͡° ͜
Chłop pracoholik, ciągle praca, nauka albo siłownia


@TheGreenBastard: Lepszy ten co nie pracuje, nie uczy się i na siłce go nie będzie, a będzie całował stopy swej panci. Tylko ona potem mu powie, że powinien się zmienić w jakiegoś bardziej pracowitego , ambitnego ,mądrzejszego i by zrobił coś z tym ciałem. Ja wiem, że tak będzie, ja wiem! Oczekujcie moich słów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: chlop jest chory na pracoholizm, ucieka w silownie zeby miec poczucie ze robi cokolwiek dobrego dla swojego zdrowia a Ty go zostawiasz zamiast go wyciagnac z tego? Powiedz cos wiecej, bo mam podobnie
@manjobanjo: typowa różowa, jak facet się wspina po #!$%@? drabince społecznej aby mieć więcej kasy i lepiej wyglądać to żadna z nim nie wytrzyma bo koleząnki to chodza razem ze swoimi chłopakami na kawę i gdzieś jeżdżą a ty nie i jest płacz bo na instragrama nie ma co wrzucić. A mimo to każda marzy o kasiastym adonisie który zwróci na nie uwagę xD Beka beka i jeszcze raz beka bo
Miał ojca który pił i bił ale według niego to nie ma wpływu na to, że stale czuje że umie za mało, pracuje za mało itp


@manjobanjo: prawie wszystkie dysfunkcje miały incepcję w wieku dziecięcym i to że teraz jest pracoholikiem ma wgrane od niedoborów w dzieciństwie. Powinien pójść do psychologa i coś z tym zrobić (ale to nie jest tak proste ze sie pojdzie i juz). Ile macie lat?

Ty