Wpis z mikrobloga

Zerwałam z chłopem po 5 latach, 5 lat żyłam nadzieja że będzie lepiej, że każdy związek ma trudności ale wspólna praca przyniesie dobre owoce. W końcu przestałam się łudzić. Chłop pracoholik, ciągle praca, nauka albo siłownia. Prosiłam o wyjścia gdzieś razem, o pomysły na ciekawe spędzanie weekendów, na wycieczki poza miasto. Jedyne co mógł mi zaoferować to wyjścia do pobliskiego parku. niestety jak to na wykopie mówią kobiety potrzebują emocji, różnica charakterów i chyba lepiej po 5 latach niż po 15 się tego dowiedzieć. #zwiazki #rozstanie
  • 108
jak z czyja matka?


@manjobanjo: Wiesz doskonale co wyprawia twoja matka z facetami. I skąd u ciebie takie trendy związkowe.

Ale łatwo widzieć niedojrzałość u rodziców, u rodzeństwa, wszędzie wokół. Więc obyś wiedziała co tobą kieruje, a nie "kobietom trzeba emocji", "niech on coś zaplanuje".

wyjścia do pobliskiego parku.


Po 30stce będziesz prosić, by choć janusz z kanapy wstał i tyle choć chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
Nowy w kolejce czeka? Patus będzie lepszy, bo da emocje? Zrobisz jak matka?


@nowywinternetach Coooooo? xD
Chyba masz problemy z nadinterpretacją.

Ja się trochę lasce nie dziwię. Jak byli w związku, ale nic razem de facto nie robili to to nie przetrwa i tyle.
I tak, kobiety potrzebują czuć, że są dla faceta ważne, że się o nie troszczy (mężczyźni zresztą też potrzebują się tak czuć), czasami zrobi dla nich coś miłego
Zerwałam z chłopem po 5 latach, 5 lat żyłam nadzieja


@manjobanjo: Skąd w ogóle myśl, że się zmieni? Skoro taki był od początku to nie fair jest w ogóle fakt oczekiwać, że on się zmieni pod Twoją modlę. Co innego jakby był inny jak go poznałaś i z czasem przekształcić się w nie te stronę co byś chciała, ale 5 na 5 lat był właśnie taki. Straciłaś 5 lat na własne
Chyba masz problemy z nadinterpretacją.


@alfka: Nie, bo ja w przeciwieństwie do was znam jej wpisy od kilku lat, więc wiem o co tam chodzi i ile jest zaburzeń w jej relacjach i z otoczeniem i ze sobą i w rodzinie. Więc takiemu przedstawieniu sprawy jak ona podaje nie ma co wierzyć.

I tak, kobiety potrzebują czuć, że są dla faceta ważne, że się o nie troszczy


Trochę dziecinne, bo jest
@ImYourPastClaire: nie straciłam bo czasem było dobrze, miał okresy spokoju w pracy to coś razem robiliśmy, też dużo mi obiecywał że teraz jest juniorem, to się musi uczyć, jak tylko zostanie seniorem to będzie miał spokój i więcej wolnego tylko że teraz widzę, że to nie przymus nauki dla lepszego stanowiska tylko po prostu pracoholizm bo po pięciu latach dalej są ciekawe kursy do robienia, można więcej wyciągnąć na sztandar bedac