Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe że taka aplikacja jak Endomondo upadła, a została ta #!$%@? "wykup to, wykup tamto, takiej funkcjonalności nie ma, tego nie zrobimy mimo że prosicie od lat - Strava"

Przerzuciłem wszystkie swoje treningi z musu, ale od kiedy upadło Endomondo i tak nie mogę się przyzwyczaić.
Jest coś bardziej przyjaznego, ze statystykami nie tylko dla pływania, biegania i roweru, ale np. jeszcze dla chodzenia, i dla mtb? Na Endomondo włączałem dla kolarzówki - kolarstwo, dla mtb - jazda na rowerze i na koniec roku dokładnie w ładnym słupeczku widziałem ile i na czym najwiecej natłukłem kilometrów. A tutaj gówno widać:/

Jedyny plus Stravy to Heatmap. W dowolnym miejscu można sprawdzić gdzie najcześciej poruszają się ludzie z włączoną aplikacją, wiec bez trudu można odkryć że coś co wydaje się swietną droga przez las, za kilkaset metrów zawraca, bo wszyscy zawracają :)

#strava #endomondo #bieganie #rower #mtb #szosa #android
Pobierz
źródło: comment_1664347065FQdZjkX81YaXg4eoiq0zg8.jpg
  • 50
@geszue: Ogólnie jak ja zakładam flagę to od razu znika z wyników. Ale po to mam płacić aby jeszcze społecznie robić za nich robotę? Cześć mógłby odsiać algorytm natomiast powinna być opcja po filtrowaniu segmentów na których były użyte pomiar mocy/tętno
@Erus: Mam nadzieję że zaglądasz tutaj i mi pomożesz :)

Jakiś czas temu zainstalowałem to Suunto, sprawdziłem i żeczywiście panel statystyk był dużo lepszy niż nawet na Endomondo. Tylko że teraz chodzę po tej aplikacji i za cholerę nie mogę tam trafić. Kojarzysz gdzie to było? Szukam głównie moich rekordów, typu:

Najszybszy 1km
Najszybsze 5km
Najszybsze 10km
Najszybszy półmaraton
Najszybszy maraton

Dałbym sobie rękę obciąć że to widziałem :D
@Eustachy_goli_pachy: Ło panie. Wiem, że z poziomu aktywności jest "Ranking na tym dystansie", ale czy da się zobaczyć najszybsze X kilometrów, to nie wiem. Ewentualnie może być to na stronie, ale nie mam jak tego teraz zweryfikować.
@Eustachy_goli_pachy: WTF, myślałem że baza użytkowników jest wspólna o_O
U mnie działają te same dane logowanie, acz nie zakładałem konta suntoo - zalogowałem się do apki używając danych ze sports-trackera.

W każdym razie, odpaliłem stronkę i tego raczej na niej nie będzie :<