Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe że taka aplikacja jak Endomondo upadła, a została ta #!$%@? "wykup to, wykup tamto, takiej funkcjonalności nie ma, tego nie zrobimy mimo że prosicie od lat - Strava"

Przerzuciłem wszystkie swoje treningi z musu, ale od kiedy upadło Endomondo i tak nie mogę się przyzwyczaić.
Jest coś bardziej przyjaznego, ze statystykami nie tylko dla pływania, biegania i roweru, ale np. jeszcze dla chodzenia, i dla mtb? Na Endomondo włączałem dla kolarzówki - kolarstwo, dla mtb - jazda na rowerze i na koniec roku dokładnie w ładnym słupeczku widziałem ile i na czym najwiecej natłukłem kilometrów. A tutaj gówno widać:/

Jedyny plus Stravy to Heatmap. W dowolnym miejscu można sprawdzić gdzie najcześciej poruszają się ludzie z włączoną aplikacją, wiec bez trudu można odkryć że coś co wydaje się swietną droga przez las, za kilkaset metrów zawraca, bo wszyscy zawracają :)

#strava #endomondo #bieganie #rower #mtb #szosa #android
Pobierz Eustachygolipachy - Jak to możliwe że taka aplikacja jak Endomondo upadła, a została ...
źródło: comment_1664347065FQdZjkX81YaXg4eoiq0zg8.jpg
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nadsztygar: jest taka możliwość. Tylko jeżeli trzeba robić magisterkę z obsługi aplikacji do biegania, to możemy zaryzykować twierdzenie że nie jest zbyt intuicyjna. Łącząc to z moimi wyrazami tęsknoty za Endomondo, z którego obsługa mimo moich umysłowych ograniczeń sobie poradzilem, nie trudno wysnuć tezę że są aplikacje lepsze i gorsze i strava jest jedną z tych gorszych
@Eustachy_goli_pachy: pytanie czego oczekujesz od apki "do biegania". Większość znajomych uprawiających kolarstwo (niekoniecznie trenujacych w dosłownym znaczeniu) używa stravy żeby zbierac kudosy XD co do obsługi, z "nowym" tak jest, że trzeba poświęcić trochę czasu na ogarnięcie i nauczenie poruszania się.

@Erus: jakie funkcje i która konkurencja?
@nadsztygar: odpal dowolną aplikacje zegarkową i porównaj funkcjonalności. Jedyne czego nie mają to segmenty/komy i w sumie to tyle.
Strava doczekała się w końcu TSS, czy dalej trzeba się logować na osobnej stronie? Nawet za pokazanie stref tętna trzeba zapłacić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@van_der_bike: kojarzę KOM na Alpe du Zwift, którego koleś zrobił w chyba 15 minut. Tysiące osób zgłosiło, wisiało bardzo długo zanim zdjęli. Lokalnie zgłaszane mendy strava nie usuwa w ogole. Za to mnie z automatu zbanowali przejazd choć to GPS nawalił przez kilkanaście sek, poźniej mi go samo odblokowali