Wpis z mikrobloga

@FrankUnderwood: ogólnie masz na tyle farta ze jechałaś uberem, prawda ze każdy ma obowiązek posiadania oc ale uber to weryfikuję i jak kończy się oc wymag nowego, w bolecie mają #!$%@? wystarczyło ze jako kierowca miałaś na początku nawet jak się skończyło nie wymagają nowego(tak było przynajmniej dwa lata temu)

Co do samego wypadku koleżanka miała taki sam, bolt odmówił wypłaty bo kierowca nie miał ważnego oc do tego nie została"ukarany".
(kierowca z Gruzjii, #!$%@? wie gdzie teraz jest)
I tu #!$%@?ła nasz policja, dali kierowcy mandat przyjął go ,ale nie opłacił .Skoro był obcokrajowcem policja nie powinna go zwolnić bez opłaceniu mandatu mieli koniec służby i nie chciało im się jechać z nim do bankomatu, na tej podstawie odmawiają wypłaty odszkodowania (skoro nie zapłacił- nie przyznała sie do winny)
Koszty leczenia poszły w 10k,++++, oczywiści wzięła prawnika bo powinna mieć wypłacone z fundusz (potem te koszt pokrywa przewoźnik) tyle ze jakie masz szansę w sądzie z korporacją. Juz się rok ciąga po sądach (chyba
  • Odpowiedz
@czachon: Ja mam na uberze nabite kilkaset kursów i jakoś żyje. Może to kwestia częstotliwości używania, bo ja obecnie dostaję kierowców tylko z najwyższymi ocenami i zawsze nowe furki. Jedyne momenty, ze trafiam gościa z ocena poniżej 4.75, to jak ruszam spod Warszawy z jakiś zadup. A tak to jestem zadowolony, ani razu nie miałem wypadku albo jakiegoś pato kierowcę. Raz mi się taki w bolcie trafił, trzy razy na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtekgumis: Niby musi, a nadal jeżdżą bez. Nawet już jak auto ma wbite w dowód taxi to do czasu gdy nie poinformujesz ubezpieczyciela to będziesz miał standardowe oc.
  • Odpowiedz