Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vin42: to nie ja mam obowiązek sprawdzać czy ktoś ma licencję i ubezpieczenie. Jest usługa jak uber, która działa jako korporacja taksówkarska i to ich obowiązek. Jeżeli czegoś nie dopilnowali, to oni ponoszą za to odpowiedzialność. Biorą pieniądze za usługę przewozu, czyli świadczą usługi taksówkarskie. Nawet jak nie miał oc czy licencji, to ja miałem prawo domniemywać ze ma, gdyż korzystam z firmy taksówkarskiej. W takiej sytuacji firma powinna ponosić
  • Odpowiedz
Jest usługa jak uber, która działa jako korporacja taksówkarska i to ich obowiązek. Jeżeli czegoś nie dopilnowali, to oni ponoszą za to odpowiedzialność. Biorą pieniądze za usługę przewozu, czyli świadczą usługi taksówkarskie


@FrankUnderwood: Zejdź na ziemię, jesteśmy w polsce. Weszły w 2020 przepisy wymagające oklejania aut przez Ubera, wymagające by mieli wszystkie papiery i odpowiednie OC a teraz NIKT TEGO NIE KONTROLUJE. Jeżdżą pajety bez prawka, na jednym koncie 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FrankUnderwood: dużo #!$%@? bez konkretów więc Ci napisze jak prawdopodobnie będzie. Generalnie brak sprawcy - brak odszkodowania z OC. Ale masz szczęście, za szkody na zdrowiu i życiu w przypadku braku sprawcy odszkodowania wypłaca UFG (inaczej jest w przypadku szkód na mieniu). A dlaczego piszę o braku sprawcy? Bo o ile gość może wyjechać z kraju, bardzo prawdopodobne jest również to że jego prawo jazdy było sfałszowane - uber tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: czy gdzieś napisałem nieprawdę? Oczywiście musiałeś zabarwić spodnie na brązowo i żółto ale przygoda taką jak autora ciebie szybko wyleczy, obyś tylko w tej swojej ciemnocie kobiety lub dziecka nie wysyłał swoim ulubionym środkiem transportu
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: posrednik zerujacy robi za procent, wiec mu zalezy. Jesli Ci sie chce samemu, to walcz, ale sadze, ze oni moga lepiej powalczyc.
Wezmiesz sam 1000, a posrednik 2000 wiec nawet jak zabierze 15% to jestes do przodu z kasa i czasem.

A co do ruskich - zaczeli stosowac kamikaze?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrankUnderwood:

to nie ja mam obowiązek sprawdzać czy ktoś ma licencję i ubezpieczenie


Niczego nie musisz sprawdzać, wsiadasz do taksówki = to że ma ona ubezpieczenie. Z uberem nie jest to
  • Odpowiedz