Wpis z mikrobloga

Sporo tu ostatnio o braku sprawiedliwości w kwestii obowiązkowego poboru do wojska, tylko dla mężczyzn.

I mam tylko jedno zajebiście ważne pytanie - które z wojen zostały wywołane przez kobiety? xD szach mat, oddajcie Babom władze i nie będziecie się musieli bawić w wojsko xD

* Oczywiście jest to tylko żart. Jestem pacyfistką i nie popieram żadnego przymusu w tej kwestii, aczkolwiek chciałabym wierzyć, że w przypadku wojny obronnej znalazłyby się zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy gotowi byliby bronić swojego domu przed agresorem.

#heheszki #ukraina #rosja #wojna
  • 34
Wy macie jakiś problem z logicznym myśleniem czy coś? XD

@Rasteris skoro facet jest w stanie zapłodnić więcej kobiet = więcej dzieci to jakim cudem strata kobiety jest w myśl tej logiki bardziej dotkliwa?

@GlodnyJestem jeśli będzie garstka państw które się do siebie nie odzywają to znaczy że większość się jednak będzie odzywać?

Wtf, na co ja tu odpisuje xD
@MoccaC czyli według ciebie gdyby Ukrainą rządziła kobieta to nie wysłałaby swoich ludzi na wojnę i by było wtedy lepiej, bo Ukraina stałaby się częścią Rosji?

Kobiet dyktatorów jest niewiele, bo większość historii świata to patriarchat i kobiety się raczej do władzy nie dostawały, ale często stały u boku dyktatorów i na przykład baby Ceauescu czy Mao były może nawet bardziej zryte niż oni.