Wpis z mikrobloga

Podsumowanie redukcji i koniec atencji. W zamian vlogi i przygotowania do zawodów

Tutaj większość podsumowania i cele jakie udało mi się osiągnąć - https://www.wykop.pl/wpis/67684773/powoli-moge-dac-kilka-przemyslen-na-temat-konca-re/ a poniżej szczegóły samej koncówki

Skończyłem z wagą niecałych 92 kg. Niestety nie mogłem zrobić jakiekolwiek ładowania - wtedy myśle, że miałbym 94-95 kg i lepsze nabicie. Po prostu ostatnie 4 dni nic nie jadlem - najpierw przez ból zęba, a później zapalenie gardła. Noc przed wypiłem 350 ml wódki orzechowej i zarzuciłem 50 mg spiro ale właściwie nic ze mnie nie zleciało. Po prostu nie trzymałem prawdopodobnie wody, bo testosteron odłożyłem miesiąc temu (tak jestem/byłem na cyklu bez testosteronu).

Wymiary

Wzrost - 179/180 cm
Waga - 92 kg
Klatka - 112 cm
Talia - 83 cm
Biceps - 43 cm
Udo - 70 cm
Łydka - 44 cm

Ogólnie nie mam co narzekać kumple pocykali fotki ja mimo, ze nie mogłem przez to gardło oddychać to tam się cieszyłem, że dożyłem xD. Po sylwetce widać, że do kulturystyki to ja się nie nadaję z budową butelki xD dlatego się w to nie zamierzam bawić po prostu redukcja trójbojarza. Mordę tam na co drugiej fotce mam wykrzywioną bo zatoki też #!$%@?. Po wszystkim picca, piwo i długie gadanie z najlepszymi przyjaciółmi jakich mam od kilku lat - to najlepsze nagroda i to co mi dała siłownia - kumpli, którzy mogą na mnie liczyć i ja na nich. Szkoda troche tego pecha na koniec, ale jak na redukcje w trybie "#!$%@?" gdzie nie liczyłem nawet kalorii i jadłem na mieście wszystko z rodziną to jestem zadowolony, śpie jak dzieciak, waga to mi teraz spada na odbiciu, bo nie mam parcia na żarcie. Fotki jakieś będę wrzucał na IG jak chce to sobie sam zobaczy tu nie będę już nikogo męczy, bo faktycznie - przegiąłem ostatnie tygodnie.

Redukcja około 3,5 msc z 110 kg foto startowe poniżej

Wracam do kanału na YT gdzie będzie 1/2 vlogów i 1/2 materiałów tematycznych - wszystko przygotowane tylko muszę odzyskać głos. Może nowy tag do przygotowań? #borsuczezawody

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fullborsukworkout #pokazforme #redukcja #odchudzanie #zagrubo
Pobierz Kasahara - Podsumowanie redukcji i koniec atencji. W zamian vlogi i przygotowania do ...
źródło: comment_1663584499tnZq9bzdQJcBuC3QOnxEoz.jpg
  • 26
@Johnnysins: Ostatnie 2 tygodnie zerowe. Ponieważ zwijałem się z bólu :). Ale jak odstawiłem testa to nadal miałem libido i było spoko. 2 dni po redukcji znowu mam libido. Potencja to zawsze zero problemów tylko końcówka przez zdrowie to ostatnie na co miałbym ochotę to seks. Leciało to wszystko co leci u kulturystów przed sceną tak zwany zestaw startowy. Co i ile od jakiegoś czasu nie piszę, bo niestety wykop mi
@kacper1302: bo ja mam genetyczną anemię i problemy z układem immunologicznym. Zawsze kończyło się anemią + np. w combo #!$%@? układem limfatycznym, ze byłem spuchnięty jak bania 2 miesiące
Na redukcji schodzisz w całości z cukrów prostych czy wliczasz je w bilans? Od 2 tygodni zrezygnowałem w ogóle z cukrów prostych i nie poznaje siebie. Dawno nie byłem tak nerwowy, niespokojny. Ps. Poszedł follow.