Wpis z mikrobloga

@dsomgi00: ja jeszcze nie az tak mocno, ale kaca czuje jakies 3 dni, a psychicznie tez sie czuje duzo gorzej. Nie przekraczam 3/4 piwek i jest okej, wodki to jhz ze 2 lata nie piłem
@dsomgi00: Od kiedy zacząłem prowadzić w miarę zdrowy tryb życia, to zacząłem się strasznie czuć po alkoholu. Już wcześniej mało piłem, mniej więcej od połowy studiów, tak 1 lub 2 piwa na miesiąc. Mocnych alkoholi nigdy w życiu nie piłem poza symbolicznymi toastami. Doszedłem do wniosku, że nie warto, nawet tych kilku piwek miesięcznie skoro nawet po nich nie czułem się komfortowo. Teraz już ponad 1.5 roku zero alkoholu. Już lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miii_Kiii: @dsomgi00: też to zauważyłem. Ale zauważyłem też że to ma związek z tym kiedy był trening i co się jadło. Nie oszukujmy się, treningowy styl życia jest zdrowy ale obciąża organizm. Trening siłowy powoduje powstawanie stanów zapalnych i obciąża układ nerwowy, stawy, wątrobę, cardio wypłukuje elektrolity i odwadnia, dieta bogata w białko i kalorie gorzej się trawi i też obciąża wątrobę. To połączenie powoduje że alkohol gorzej się trawi,
@pan-bartolomeu-dias: Wiem. Znam tę metodę z piciem wody, alkohol upośledza gospodarkę wodną, bo hamuje wazopresynę i dlatego zawsze po powrocie do domu łykałem pół garści tabletek z minerałami, witaminami, omegą i zapijałem to 1.5l wody i z helikopterem kładłem się spać, ale nie oszukujmy się, że przy dużej ilości alkoholu to pomoże. W każdym razie zdecydowałem, że zostaje abstynentem, bo już szczerze mówiąc znudził mnie alkohol, a z biegiem czasu mimo,