Wpis z mikrobloga

@Laula vinted to też taki rak jak olx. Wystawiam często nowe ciuchy z metkami za jakieś 25-30% oryginalnej ceny w DE i FR (akurat tam, gdzie euro, mają połączone platformy). W FR biorą z pocałowaniem ręki, w DE karyny wysyłają propozycję o 75% niższe niż podana przeze mnie cena xD od razu leci blok
  • Odpowiedz
@Laula a na olx nie jest tak że musisz potwierdzić sprzedaż i jak nie potwierdzisz to nara? Pytam bo moją żona też uskutecznia sprzedaż na vinted/olx I coś jej się sprzedało tu i tu właśnie i puściła przez Vinted żeby negatywa nie wyłapać a w OLX nie potwierdziła i koniec pieśni.
  • Odpowiedz
@Mq555 od niedawna nie pozwala. Konto mam akurat jakieś 2 lata i wcześniej mogło się wysyłać cokolwiek. Teraz jest tak jak piszesz. Wystawiam coś za symboliczne 30€, cena regularna 100€, a gościówki wysyłają mi propozycję na 7€, gdzie 2€ na przesyłkę nierejestrowaną (wysyłam tylko z trackingiem) xD od razu leci ban
  • Odpowiedz
dodaj że poszło za -30% ceny którą proponowała ona


@Allbis: Niby fajnie bo utrzesz jej nosa, ale nie fajnie bo tym bardziej bedzie myślała, że ta żebrząca postawa działa.
  • Odpowiedz
  • 14
@Boomerando muszę się przyznać, że sam kiedyś przyjanuszowałem i napisałem do osoby, która pilnie sprzedawała auto, że kupię za połowę ceny i mogę być po nie jutro. Byłem przekonany, że nic z tego nie będzie, ale o dziwo sprzedający się zgodził i transakcja doszła do skutku. Do dziś jestem w takim szoku jak Jehowy pierwszy raz przekraczający próg.
  • Odpowiedz
muszę się przyznać, że sam kiedyś przyjanuszowałem i napisałem do osoby, która pilnie sprzedawała auto, że kupię za połowę ceny i mogę być po nie jutro. Byłem przekonany, że nic z tego nie będzie, ale o dziwo sprzedający się zgodził i transakcja doszła do skutku. Do dziś jestem w takim szoku jak Jehowy pierwszy raz przekraczający próg.


@kenay: ciekawe dlaczego chlopa tak przycislo. w sumie nie spalbym po nocach, bo
  • Odpowiedz