Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 6
@abyssos666 nie były to wielkie kwoty, ponieważ szukałem gównowozu jako muła do pracy. Średnio te auta chodziły po 3k ojro. Podejrzewam, że ktoś się wystraszył, gdy auto zaczęło się przegrzewać. Okazało się już po zakupie, że powodem była zapchana chłodnica. Po jej wymianie już 4 rok jeździ u mnie na firmie bez żadnych problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Laula: Po co w ogóle odpisywać na jakieś absurdalne propozycje za połowę wystawionej ceny? Przecież to wiadomo, że gość nie da więcej niż oferuje i jak nie chcecie za tyle sprzedać to szkoda sobie nawet ścierać ekran na telefonie żeby odpisać. Ja to w ogóle na takie propozycje nie odpisuje a jak ktoś jest namolny to od razu zablokuj i tyle. Szanujcie swój czas.
  • Odpowiedz
  • 1
Czy to nitka samozachwytu? Większość tutaj wstawianych rozmów to normalne rozmowy.
Żal mi was..
  • Odpowiedz
@Boomerando: Ja jakiś czas temu wystawiłem słuchawki na olx za 230 zł. Koleś do mnie napisał, że może dać 200, bo niewiele drożej ma na allegro z ochroną kupującego. Odmówiłem. Ostatecznie kupił je na allegro za 245 zł. Skąd to wiem? Kupił je ode mnie xD Wystawiłem je na allegro za wyższą cenę żeby po odliczeniu prowizji wszystko się zgadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jjczopek: Ludzie na olx nic ode mnie nie kupili i wystawili mi negatywa bo nie chciałem np karty graficznej sprzedać o 300 zł taniej lub czegoś oddać za darmo, ludzie którzy kupują nigdy nie dali oceny.
  • Odpowiedz
@padobar: Nie narzekaj, jest na bardzo wysokim poziomie jeśli dostaniesz pustą przesyłkę... i tylko wtedy. Jeśli sprzedasz komuś PlayStation 5, a wyślesz jakieś FunStation to według OLX wszystko jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie narzekaj, jest na bardzo wysokim poziomie jeśli dostaniesz pustą przesyłkę... i tylko wtedy.


@jakub-t: nie no, jeszcze działa jak dostaniesz cegłę zamiast telefonu. Taki piszą w regulaminie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@puzonyyx: a za ile coś było wystawione, bo jak za 30 zł to ktoś po prostu negocjuje i to ty jak kasztan odpisujesz. Też nie leccie w skrajności w drugą stronę, negocjacja ceny to normalna rzecz, oczywiście w granicach rozsądku i bez debilnych wstawek typu chora córka.
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś podobna sytuację. Chciałem sprzedać słuchawki i z gościem się wstępnie dogadałem ze za tydzień się spotkamy jednak w tym samym dniu mojej dziewczynie zepsuły się jej słuchawki wiec jej oddałem te które chciałem sprzedać ilościowo napisałem ze muszę odwołać transakcje. A chłop mnie zaczął straszyć ze zawiązaliśmy umowę w świetle prawa i ze zadzwoni na policję. Xddd . Skończyło się na tym ze wystawił mu gutaz negatywa na na olx
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kinlej: Serio ludzie to tacy debile, że nabierają się na takie fejki? Komuś nawet nie chciało się tekstu wyjustować do jednej krawędzi we wszystkich churkach, żeby to jako tako wyglądało?
  • Odpowiedz