Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest możliwe?
Zawsze jak używam dezodorantu, który zostawia ślady, to pojawia mi się ślad na dole przy brzuchu po lewej stronie. Za każdym razem. Używam tylko od pachami, koszulkę lub bluzę zakładam po jakimś czasie... Nigdy nie zauważyłem, żeby przy zakładaniu jakoś się pobrudziła, jestb wszystko czyste, wychodzę z domu, coś tam pochodzę, jest wszystko ok, nagle patrzę w dół i widzę ślad...
Jak to jest możliwe, co to za czary?

#pytanie #kosmetyki
krucjan - Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest możliwe?
Zawsze jak używam dezodorantu...

źródło: comment_1663131154aX3uBXe7GeWb8nknEi5l9r.jpg

Pobierz
  • 73
Jedyne co mi przychodzi, gdzie mam jakiś większy kontakt z tym miejscem to często nam rękę oparta obebech wzdłuż tego śladu np. jak trzymam telefon, ale to jest przedramię i jeszcze zasłonięte rękawem, więc nie wiem jakbym miał nim smarować dezodorantem po brzuchu... Analogicznie też opieram zresztą prawą rękę, a tam żaden ślad nie powstaje.
Dezodorant w sztyfcie.
krucjan - Jedyne co mi przychodzi, gdzie mam jakiś większy kontakt z tym miejscem to ...

źródło: comment_1663131536DgRAgxlR1N6gjwurmW56wY.jpg

Pobierz
@krucjan: spieszę z odpowiedzią. Najpierw używasz dezodorantu, a później zakładasz koszulkę.

Zakładając koszulkę przekładasz najpierw ręce, a zwinięta częścią koszulki dotykasz pachy podczas zakładania koszulki.

Rozwiązanie: użyj dezodorantu po założeniu koszulki a śladów nie będzie w tym miejscu co na zdjęciu.

Rozwiązanie 2: zwróć uwagę jak zakładasz koszulkę i rób to tak, żeby nie dotykała podczas tego procesu miejsc w których użyłeś dezodorantu.
@Ulvarin normalnie używam niebarwiących, teraz akurat taki wziąłem przez przypadek i przypomniało mi się, że kiedyś jak kupowałem inne to powstawał mi dokładnie taki sam ślad w tym samym miejscu.
Ja nie pytam o to jak się go pozbyć, bo nie mam z tym problemu na codzień, tylko jestem skonfundowany, dlaczego zawsze ślad powstaje akurat w tym miejscu, gdzie nie ma ono żadnego kontaktu z pachą.
@krucjan: nie zakładaj koszulki zaraz po Nałożeniu dezodorantu. Tez mialem ten problem i zauwazylem, ze największe slady zostawaly jak użyłem kulki/dezodorantu i po 5 sekundach zakladalem koszulke. Jak była przerwa między tymi czynnościami 10-15 to sladow nie bylo.