Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest możliwe?
Zawsze jak używam dezodorantu, który zostawia ślady, to pojawia mi się ślad na dole przy brzuchu po lewej stronie. Za każdym razem. Używam tylko od pachami, koszulkę lub bluzę zakładam po jakimś czasie... Nigdy nie zauważyłem, żeby przy zakładaniu jakoś się pobrudziła, jestb wszystko czyste, wychodzę z domu, coś tam pochodzę, jest wszystko ok, nagle patrzę w dół i widzę ślad...
Jak to jest możliwe, co to za czary?

#pytanie #kosmetyki
Pobierz
źródło: comment_1663131154aX3uBXe7GeWb8nknEi5l9r.jpg
  • 73
@terr0r_dr0ne no to jak odpowiedzieli i uważasz że temat jest wyczerpany to po co odpowiadasz i to na pytanie, które nie zostało zadane?

O co do ocierania tego miejsca przy zakładaniu, to już odpowiedziałem, dlaczego wydaje mi się, że to nie do końca jest to.
@terr0r_dr0ne ale ja o żadną radę nie prosiłem i jeszcze masz pretensje, że nam pretensje o twoją nieproszona radę?

Męczy mnie to, że na tym portalu od każdym wpisem jest 90% bzdurnych odpowiedzi, nieproszone rady i nieśmieszne oklepane żarty. Widzisz, że ktoś o coś pyta co cię interesuje i musisz przebić się przez 100 bezsensownych odpowiedzi zanim znajdziesz jedna normalną.
Do tego ludzie nie czytają wpisów, treści znalezisk ani odpowiedzi i piszą
@krucjan: zaspany bylem i jak dojechalem do konca komentarzy to chyba nimi zasugerowalem sie co bylo w samym wpisie.
Mi przychodzi tylko jeden pomysl, jak trzymasz tak reke dluzej oparta w tym miejscu to pocisz sie w nim bardziej, a pot=sól i zostaja takie slady tylko w tym miejscu.
@burzopol bo dużo jeżdżę i często wsiadam/wysiadam i komfort jeżdżenia bez pasa cenię sobie wyżej niż ewentualne prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji, w której zapięty pas będzie mi potrzebny.
Zapinanam kiedy wyjeżdżam na autostradę, bo uważam, że przy wyższych prędkościach ryzyko wzrasta już na tyle, że opłaca mi się poświęcić ten komfort, dla ewentualnych korzyści, a do tego nie spędzam na autostradach tyle czasu co poza nimi, żeby pas zaczął mi się już dawać
@krucjan: zaspany bylem i jak dojechalem do konca komentarzy to chyba nimi zasugerowalem sie co bylo w samym wpisie.

Mi przychodzi tylko jeden pomysl, jak trzymasz tak reke dluzej oparta w tym miejscu to pocisz sie w nim bardziej, a pot=sól i zostaja takie slady tylko w tym miejscu.

@Tigermass właśnie moje myśli też się kierują w tą stronę, ale opieram się przedramieniem. Czy to możliwe, żeby składniki z takiego dezodorantu
@krucjan: @maciej__: Dobra ktoś mi tutaj podsunął pomysł w komentarzach wcześniej choć była mowa o pachach ale ja mam inne podejrzenia. A czy przypadkiem, jak używacie dezodorantu to tylko pod pachami? Czy też na klatę? Ja też psikam na klatę i wtedy zakładając koszulkę na siebie przez głowę wyciera się ten dezodorant z klatki na dolną część koszulki właśnie. Wydaje mi się, że u mnie to chyba z tego wynika
@HaSSaN ja tylko pachy i tak jak napisałem - używam w sztyfcie. Gdyby ślad był przy zakładaniu to raczej byłby od wewnątrz i prawa pachą też by brudziła a nie zawsze brudzi tylko jedna. Do tego w zależności od tego jakbym bluzę czy koszulkę chwycił, czy jakby się na przykład zagięła czasem jakioś inaczej, to ślady by czasem trafiały się w innych miejscach albo różnych wielkości, a u mnie są zawsze dokładnie