Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest możliwe?
Zawsze jak używam dezodorantu, który zostawia ślady, to pojawia mi się ślad na dole przy brzuchu po lewej stronie. Za każdym razem. Używam tylko od pachami, koszulkę lub bluzę zakładam po jakimś czasie... Nigdy nie zauważyłem, żeby przy zakładaniu jakoś się pobrudziła, jestb wszystko czyste, wychodzę z domu, coś tam pochodzę, jest wszystko ok, nagle patrzę w dół i widzę ślad...
Jak to jest możliwe, co to za czary?

#pytanie #kosmetyki
Pobierz
źródło: comment_1663131154aX3uBXe7GeWb8nknEi5l9r.jpg
  • 73
@krucjan: Kiedyś, jak byłem jeszcze na masie i ważyłem lekko ponad 100 kilo to też mi robiły się takie plamy od dezodorantu. Dlaczego? Bo i tak się pociłem i te plamy to był pot wymieszany z antyperspirantem. Widzę, że sam jesteś przy kości (bez urazy) to może to jest powodem?
@Stark_Espada no najprędzej, ale czemu akurat zawsze tylko w tym miejscu? Czy to możliwe, że antyperspirant użyty od pachą wnika tak w ciało że wychodzi z ślad z potem w kompletnie innym miejscu?
@krucjan: Mi się te plamy robiły na brzuchu z tego powodu, że pot mi ściekał spod pach na brzuch i dolną część klatki piersiowej, jak np. prowadziłem samochód - zobacz sobie jak są ułożone ręce jak trzymasz kierownicę, dla mnie jest to możliwe, bo tworzysz rękami taki jakby trójkąt i ci wszystko spływa na dół (brzuch).
@Stark_Espada ale wtedy bym o tym wiedział bo jakbyś mi pot aż tak leciał to bym to czuł i miałbym nie te miejsca, a wszystko jest suche tylko pojawią się ślad nawet nie wiem kiedy. Do tego dzisiaj mam bluzę z rękawem, więc jakby mi tak z pod pachy ciekło w dół, to miałbym też ślad na rękawie.
@troglodyta_erudyta: ale tak serio to co kogo obchodzi czy ktoś zapina pasy czy nie jeżeli jedzie sam. Z innymi to jasne bo naraża ich na uszczerbek na zdrowiu, ale jak jedzie samemu bez pasów to nikomu nie może zaszkodzić więc nie powinno być to karane.
@krucjan: Już ci mówię, dajesz kulkę pod pachy, bez koszulki siadasz na łóżku i ubierasz skarpetki, schylając się do swoich syr dotykasz pachami swojego bebzola. Ubierasz koszulkę a bebzol masz umazany, potem to wychodzi. Puść mi blika potem.
@krucjan: opie, poprostu pocisz się w tym miejscu. Ustaw sobie nadmuch powietrza z auta na to miejsce i zobaczysz różnice.
Nie chodzi o to, że pot spływa z pod pachy do tego konkretnego miejsca.
@krucjan: po prostu zakładając koszulkę, polowe koszulki wywin na druga stronę, jak ci głowa przejdzie i ręce to możesz okryć bebech odwracając ponownie koszulkę
sprawdzone