Wpis z mikrobloga

  • 38
Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest możliwe?
Zawsze jak używam dezodorantu, który zostawia ślady, to pojawia mi się ślad na dole przy brzuchu po lewej stronie. Za każdym razem. Używam tylko od pachami, koszulkę lub bluzę zakładam po jakimś czasie... Nigdy nie zauważyłem, żeby przy zakładaniu jakoś się pobrudziła, jestb wszystko czyste, wychodzę z domu, coś tam pochodzę, jest wszystko ok, nagle patrzę w dół i widzę ślad...
Jak to jest możliwe, co to za czary?

#pytanie #kosmetyki
krucjan - Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest możliwe?
Zawsze jak używam dezodorantu...

źródło: comment_1663131154aX3uBXe7GeWb8nknEi5l9r.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@QoTheGreat skoro po prostu pocę się w tym miejscu to od czego jest ślad, skoro nie używam na brzuchu antyperspirantu? Ślad pojawia się tam tylko kiedy użyje białego budzącego antyperspirantu, mimo że używam go tylko od pachami. Gdyby to był naturalny ślad po pocie, to dlaczego nigdy nie występuje, kiedy nie używam dezodorantu w ogóle, albo użyje takiego co nie zostawia śladów?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@schreder po kilku minutach zakładam. Ja używam old spice te co nie zostawiają śladów i działają jak trzeba + mają ekstra zapachy. Tylko ostatnio chwyciłem jakiś nowy i nie spokrzałem nawet a akurat był biały.
  • Odpowiedz
@krucjan: zbieg okoliczności lub zachowanie równowagi w przyrodzie. Skoro antyperspirantem zatykasz jedno główne miejsce wydzielania się potu/ciepła w ciele, to ujście organizm znajduje w kolejnym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schreder: można powiedzieć że zakładam natychmiast, później tylko koszulka daje mocno zapachem ale zero plam. Lepszy efekt braku potu jest jak odczeka się te 2 minuty. Człowiek cały mokry a pachy suche
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@QoTheGreat no nie wiem czy taki zabieg okoliczności skoro od lat dokładnie w tym samym miejscu robi się dokładnie taki sam ślad kiedy użyje białego antyperspirantu od pachą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krucjan: bluza Ci się podwija i wyciera antyperspirant pod pachą. Mam ten sam problem ciągle. Wydaje się niemożliwe ale obserwuj zachowanie bluzy/koszulki przy ubieraniu jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krucjan: Stary nic nie chce mówić, ale cipka ci na ręce rośnie xd. Wydaje mi się że jak zakładasz t-shirt to pacha ci smyra to miejsce na koszulce i brudzi. Zmień sposób zakładania
  • Odpowiedz