Wpis z mikrobloga

Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppelin, Pearl Jam albo Gorillaz - w skrócie klasyki rocka.

Tymczasem opiniotwórczy dziennikarz:

Jakim cudem facet w jego wieku nie zna tych zespołów? Można nie lubić muzyki rockowej - ok. Ale CURVA, zupełnie nie kojarzyć nazw? XD I tacy ludzie żyją z wiecznego mądrzenia się, samemu będąc kompletnie oderwanym od rzeczywistości.

#igaswiatek #tomaszlis #c-------y #muzyka #rock #rockklasyczny
Mjj48003 - Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppeli...

źródło: comment_1662463289PQHDwvnTRa8ZeCDK1uHDlo.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mjj48003: To brzmi jak bait. Ale niestety chyba nim nie jest i jest to przerażajace, bo wychodzi na to, ze gość, który latami był jedna z głównych twarzy mediów nie na elementarnej wiedzy o popkulturze. I jasne, nie każdy musi znać obecnych Youtuberow czy ludzi z Fame MMA, ale serio - gość, którego liceum/studia przypadły na lata 80. nie zna Ac/Dc?
  • Odpowiedz
@r4do5: niby czemu nie? jeden c--j co słuchasz byle żeby ci się podobało

Ale tu nie chodzi o to co kto słucha tylko, że Lis w mass mediach używa znanych nazwisk żeby mu pasowało do argumentów których nie ma, budując tenże argumenty na nieswoich autorytetach szczując nimi na tych których akurat nie lubi. Pomijając że wyżej wymienieni twórcy raczej mają szacunek do różnych rodzajów muzyki bo sami wiedza jak ciężko
  • Odpowiedz
muzyka do słuchania na co dzień, bo człowiek po prostu tego nie przetraw


@r4do5: No ja lubię i trawię a żaden ze mnie znawca :) No nie licząc Pendereckiego. Ale komuś innemu nawet i to podpasuje, nie oceniam - dziwię się tylko.
  • Odpowiedz
Zresztą kto na poważnie słucha Bacha i Mahlera?


@r4do5: Ich może nie, ale Beethovena czasem słucham. Nieironicznie. Carla Orffa tyż. Cypis też podleci, jak mam dobry humor. A jak zły - "Zbliża się dzień gdy uderzy nasz młot/Niosąc swój blask jak pochodnia przez noc/Czekamy wciąż na bitewny ten zgiełk/Młot mówi nam co jest dobrem co złem".
  • Odpowiedz
@Mjj48003: jak można nazywać się dziennikarzem i nie mieć elementarnego pojęcia o otaczającym go świecie? To nie są nowe, albo mało znane zespoły. Osoba która chce podawać informacje ze świata wypadałoby, żeby chociaż minimalnie się orientowała, nawet jeśli słucha tylko Mozarta.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: raczej taka poza żeby się robić na nie wiadomo jakiego konesera

Coś na zasadzie: "Zenek Martyniuk? Nie słyszałem nigdy o takim twórcy. Dla mnie twórcy muzyki to Chopin, Bach, z nowszych to najwyżej Czajkowski!" ;)
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Kiedy się dowiedziałem, czego słucha, to mój podziw jeszcze dla niej wzrósł. Nie dość, że lubi czytać książki (np. Kena Folleta), to jescze słucha klasyki rocka. To na serio nie jest tak powszechne wśród tak młodych kobiet.
  • Odpowiedz
Gdyby słuchała Bacha czy Mahlera to odpadałaby w pierwszych rundach. A patrząc na wpisy Lisa to on raczej nie słuch ww. a bardziej piosenek Kukiza z lat dziewięćdziesiątych.
  • Odpowiedz
Ja na przykład bardzo lubię muzykę symfoniczną (czy po prostu klasyczną), zdarza mi się chodzić na takie koncerty, czasem lubię sobie puścić np. Chopina i delektuję się utworami, a mam 26 lat.


@Bielecki Jak miałem 26 lat to też myślałem, że słucham "niemal każdego gatunku", bo raz na rok puściłem Pussycat Dolls, albo Craddle of Filth. XD
  • Odpowiedz
@r4do5:
Ja tam lubię Bacha na co dzień posłuchać, inną klasykę zresztą też. Znam i lubię Led Zeppelin i inne klasyki rocka też lubię. A Lis to ignorant!!!
  • Odpowiedz