Wpis z mikrobloga

Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppelin, Pearl Jam albo Gorillaz - w skrócie klasyki rocka.

Tymczasem opiniotwórczy dziennikarz:

Jakim cudem facet w jego wieku nie zna tych zespołów? Można nie lubić muzyki rockowej - ok. Ale CURVA, zupełnie nie kojarzyć nazw? XD I tacy ludzie żyją z wiecznego mądrzenia się, samemu będąc kompletnie oderwanym od rzeczywistości.

#igaswiatek #tomaszlis ##!$%@? #muzyka #rock #rockklasyczny
Mjj48003 - Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppeli...

źródło: comment_1662463289PQHDwvnTRa8ZeCDK1uHDlo.jpg

Pobierz
  • 116
Zresztą kto na poważnie słucha Bacha i Mahlera? Chyba dwa nazwiska, które mu się przypomniały z lekcji muzyki w podstawówce. Nie znam się ale wydaje mi się, że muzyka symfoniczna to nie jest muzyka do słuchania na co dzień, bo człowiek po prostu tego nie przetrawi.


@r4do5: w RMF Classic czasami leci i słucham, da się to trawić na codzień
Nie znam się ale wydaje mi się, że muzyka symfoniczna to nie jest muzyka do słuchania na co dzień, bo człowiek po prostu tego nie przetrawi.


@r4do5: Lis w swojej autobiografii parę lat temu pisał, że wyjątkowo lubi, już od czasów liceum, Bacha i Mahlera, więc tweet wyżej to nie przypadek. Natomiast muzyki symfonicznej słucha się na codzień. Robię tak ja, szczególnie Bacha. Obnoszenie się z tym to cringe, ale to
@r4do5:

Ta muzyka (Bach i Mahler) nie nadaje się do słuchania na co dzień, tylko właśnie na koncercie, w domu nie puścisz sobie tego w trakcie robienia obiadu.


Ale czemu? Już #!$%@?ąc od gatunku, niektóre utwory są "gęstsze", ale to, czy po nie sięgam zależy nie tyle od sytuacji, co od ochoty. I Mahler i mongolskie śpiewy gardłowe pasują do kotleta, kiedy masz na to dzień ( ͡° ͜ʖ
@tabarok: Kurde, to musiałeś pół życia spędzić zatrzaśnięty w lodowcu. Może nawet z Tomaszem Lisem. Takie AC/DC to przecież nie tylko klasyka rocka, ale też jeden z najbardziej "wszędobylskich" zespołów, zaraz obok Metalliki. Nawet jak człowiek nie słucha rocka, to na jakimś meczu czy w radiu, czy filmie musiał słyszeć "Highway to hell" czy "Thunderstruck". Nie wierzę, że kogoś to mogło ominąć, to tak jakby ktoś nie słyszał "Nothing else matters"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: ja czasem posłucham fal amuru albo innej klasyki, ale w przeciwieństwie do redaktora dorosłem do tego aby nie oceniać tego jaka sztuka się ludziom podoba ( )