Wpis z mikrobloga

Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppelin, Pearl Jam albo Gorillaz - w skrócie klasyki rocka.

Tymczasem opiniotwórczy dziennikarz:

Jakim cudem facet w jego wieku nie zna tych zespołów? Można nie lubić muzyki rockowej - ok. Ale CURVA, zupełnie nie kojarzyć nazw? XD I tacy ludzie żyją z wiecznego mądrzenia się, samemu będąc kompletnie oderwanym od rzeczywistości.

#igaswiatek #tomaszlis ##!$%@? #muzyka #rock #rockklasyczny
Mjj48003 - Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppeli...

źródło: comment_1662463289PQHDwvnTRa8ZeCDK1uHDlo.jpg

Pobierz
  • 116
@Mjj48003:
Najlepsze, że gość od czasu do czasu robi lekki pojazd po wszystkich (bez jakiejkolwiek przyczyny, a przynajmniej znanej publicznie). To co napisał przez niektórych mogłoby zostać odebrane jako wytknięcie Idze słabego gustu muzycznego albo przez przewrażliwionych jako coś na pograniczu hejtu. Tymczasem gdy ktoś napisze coś nieprzychylnego na temat pana dziennikarza „o laboga! Hejtują mnie”
Zresztą kto na poważnie słucha Bacha


@r4do5: ja

Nie znam się ale wydaje mi się, że muzyka symfoniczna to nie jest muzyka do słuchania na co dzień, bo człowiek po prostu tego nie przetrawi.


@r4do5: to prawda, wychodzi na to, że się nie znasz. Ja na przykład bardzo lubię muzykę symfoniczną (czy po prostu klasyczną), zdarza mi się chodzić na takie koncerty, czasem lubię sobie puścić np. Chopina i delektuję
@Bielecki: Chyba nie zrozumiałeś mnie. Nawet jak ktoś lubi muzykę klasyczną to Bach i Mahler, wydaje mi się, że mają niewielu miłośników, bo to jest bardzo specyficzna muzyka, nawet wśród muzyki klasycznej.

zdarza mi się chodzić na takie koncerty, czasem lubię sobie puścić np. Chopina i delektuję się utworami

I właśnie potwierdziłeś moje słowa. Ta muzyka (Bach i Mahler) nie nadaje się do słuchania na co dzień, tylko właśnie na koncercie,