Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder to nie jest miejsce dla normalnych ludzi czego ja jestem przykładem xD Instaluje to dziadostwo kilka razy w roku i zawsze jest tak samo. Mam nawet kilka spostrzeżeń po długim użytkowaniu:
- byłem tak wielokrotnie ghostowany, olewany, testowany, tyle jałowych rozmów, gdzie trzeba walczyć o swoją uwagę, przypominać się, siłować się, że.. sam zacząłem to robić. Nawet jak relacja idzie w dobrym kierunku to sam zaczynam przestawać się odzywać albo powodować konflikty żeby to nie wypaliło bo (1) jestem już tak nauczony podświadomie przez te wszystkie apki randkowe że tak wygląda relacja w XXI wieku (2) mam w głowie że prędzej czy później to j#bnie i nie chcąc dać się tym zaskoczć robie to sam żeby mieć za sobą xD
- masa dziewczyn, które widzę non stop. Te same są teraz jak i pół roku temu, jak i 2 lata temu i wstecz. Te same profilowe, zdjęcia, instagramy które śledzę. Nic a nic się nie zmieniły, dalej narzekają że nie ma normalnych i spotykają się ale żaden to nie "ten". Nawet jak zarzucę całkowicie inną swoją fotkę to mnie nie skojarzą i nic się nie zmieniły w rozmowie i podejściu
- jak już udało mi się poznać normalną laskę to bardzo szybko przeszliśmy na inny komunikator (olaliśmy tindera) albo jeśli się poznaliśmy to usuwaliśmy apkę i widywaliśmy się już na żywo. Takich akcji było rzadko ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że normalna laska spędzi tam max kilka dni i się zwija bo (1) daje sobie spokój (2) ktoś zauważył że jest normalna i czym prędzej ją zawinął stamtąd żeby mieć dla siebie

#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #relacje #redpill #badoo #podrywajzwykopem #depresja #samotnosc #seks #podrywajzwykopem #przemyslenia #p0lka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63171917ca8dcba1dc1b95b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1662460110Vxe5ffknAucDk5hszDyLVf.jpg
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co w tym dziwnego, normalne różowe siedzą w związkach, różowe które chcą być w związku dość szybko sobie kogoś wybierają.
Dziewczyny które zostają to te które nie nadają się do związków, mają zbyt wygórowane oczekiwania, brak do zaoferowania czegokolwiek poza urodą/dupą.
Jest też jakiś tam odsetek skrzywdzonych wdów po alfach które nie chcą już wchodzić w relacje.
Generalnie przy nadmiarze chłopów w ilości 1 miliona każda różowa może kogoś