Wpis z mikrobloga

@IntruderXXS: nie ma co się sugerować % w wariacjach boju w stosunku do głównego. Za dużo czynników warunkujących. Ja zalecam po prostu robić je z 8-15 cm wysokości oraz z jakimś zapasem, nie jestem zwolennikiem robienia cieżko ciągów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara jak zacząć budować sylwetkę? Siłowania czy ćwiczenia w domu? Trener personalny/dietetyk? Jaki zrobić pierwszy krok?
  • Odpowiedz
@kube:

Siłownia i program Greyskull LP/FBW Sakera zapewne trener/dietetyk Ci nie potrzebny. Mozesz przeczytać link przypiety tu do belki lub od WK "Fundamenty" PDF
  • Odpowiedz
@Kasahara chciałbym zacząć się porządnie rozciągać po treningach, polecisz tutorial? kanał YT?

Chodzi mi o to że jak robię np, plecy+barki. to jakie kilka rozciagan powinienem wykonać po?
  • Odpowiedz
@Shoot3r:

HGH, Kolagen jak najbardziej działa z witaminą C i MSM w stackach musi być długo stosowany. Dodatkowo odpowiedni poziom nawodnienia podaż białka i plus kaloryczny
  • Odpowiedz
@neonGlou: nie polecam, ponieważ rozciąganie powinno być indywidualne, rozciąganiem nieodpowiednich struktur możesz zwiększyć ryzyko kontuzji lub ograniczyć wyniki siłowe. Udaj się do fizjoterapeuty w celu diagnostyki i zaleceń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jalop: wyglądałbym jak Janusz. Naturalnie jak ciasnąlem musiałem mieć wszystko na tip top aby wyglądać, na bombie już mniej. Ale ja jestem antygenem czystej maści

@Kasahara: a coś pomiędzy? Trt w ramach naturalnych przedziałów?
  • Odpowiedz
@Kasahara mam dostępne w tygodniu 4 sloty treningowe po ok 50 min, czy redukcyjnie efektywna będzie sekwencja: 5-7min rozgrzewki (bieżnia/orbitrek), 35-40 min treningu siłowego (fbw, przysiady, martwy ciąg, podciaganiania itp. w sumie ok 23 serie po 8-12 powtórzeń z przerwami ok minuta miedzy seriami) i 10 min cardio na koniec (stepper). Co warto wziąć na trening żeby nie odcięło energii na czczo (trening o 6:30)?
  • Odpowiedz
@Kasahara:
1. Czy będzie jeszcze kiedyś dostępny filmik omawiający Greyskull dla średnio-zaawansowanych? Przypuszczam, że mogły pojawić się tam całkiem istotne informacje dotyczące planu/progresji. Świetnie mi się trenuje twoją wariacją FBW dla początkujących, ale zaczynam zastanawiać się nad dorzuceniem kolejnego dnia treningów.

2. Poleciłbyś jakieś materiały dla zielonych w temacie programowania treningu/progresji trenując typowo pod siłę? Po polsku/angielsku.

3. Jaki miałeś total naturalnie? Czy takie 700 kg jest możliwe po 5 -
  • Odpowiedz
@nieinoinotylko:

1. Musze się zastanowić ponieważ problemem moim w pewnym momencie stało się to, że ludzie zaczeli sprzedawać moje darmowe plany/protokoły bardzo mnie to zirytowało. Na pewno kanał YT powróci niebawem
2. Szczerze bardzo cieżko mi polecić, bo sam niczego nie oglądam konsultuje się z lepszymi lub jestem/byłem przez takich prowadzony o od nich bralem wiedzę np. ostatnio Alexey Nikulina
3. Naturalnie miałem 640-650 kg i nadal progresowałem. @c4ctusj4ck który jest
  • Odpowiedz
@Kasahara: dzięki, przyznam że wyniki (i progres) twojego podopiecznego, Xaroksa, Dywana, zamaskowanego trójboisty (aka Mahapralaja) i innych na tagu są bardzo motywujące :P 700 kg pozostaje póki co marzeniem, choć mam nadzieję, że po pewnym czasie zacznę się również chwalić kolejnymi celami w trójboju xD

A co do oddechu - może tak być, wydaje mi się, że mój bracing może być trochę nad wyrost, lub po prostu coś jest tutaj nie
  • Odpowiedz