Wpis z mikrobloga

Jakie ćwiczenia siłowe czy akcesoryjne polecasz na wzmocnienie mięśni głębokich do odciążenia kręgosłupa lub do zahamowania rozwoju skoliozy lub ogólnego zepsucia kręgosłupa, wywołanego pracą siedzącą?
  • Odpowiedz
@Kasahara: na początek chciałem powiedzieć, że śledzę pana już od dawna, jak pan był chucherkiem i pamiętam jak miałem lepsze wyniki siłowo i łapę. Chociaż łape chyba dalej mam większą. A wolisz walczyć z jedną kaczka wielkości Intrudera czy z setką Intruderow wielkości kaczki?
  • Odpowiedz
@Poliuretanowy_Mariush:

Hashimoto jest niemalże nie będące dieto-zależne, to trochę niestety brzydka moda ostatnich lat, na której wiele osób żeruje. Oficjalne zalecenia są takie same jak wszędzie - ogólne zasady zdrowego żywienia tak samo jak dowody naukowe. A resztę sobie dopisali pseudo-dietetycy, którzy chcą sprzedać magiczną rozpiskę na jednostki chorobowe, które nie są zależne od diety lub ten wpływ jest znikomy.

Nie musisz mieć specjalnej diety, ani ta specjalna dieta nie zmieni
  • Odpowiedz
@Kasahara ćwiczę Twoim greyskullem w wersji 4 dniowej już 2 lata, ale widzę zastój góry. Dół nadal idzie do przodu i rozmiarowo i ciężarowo (myślałem że przy ~200 w ciągu się zatrzymam, ale progres cały czas jest), ale niekoniecznie jest to mój cel. Myślisz, że ma sens jakiś plan oparty na 531 z akcesoriami w dniu dołu opartymi o górę (rzecz jasna martwy i siad zostają jako 2 pierwsze)- czyli taki pseudo
  • Odpowiedz