Wpis z mikrobloga

@Unbreakable91: W dobrych hotelach obsługa przychodzi co jakiś czas i pozostawione ręczniki lądują w śmietniku. Poza tym jeśli ktoś myśli, że jest to wyłącznie przypadłość Polaków, to znaczy, że guzik widział.
@Unbreakable91: Zbierasz wszystkie na kupę, jako rzeczy znalezione i jest git. Sam omal bym tak nie zrobił, ale zdałem sobie sprawę, że wolę się 10 minut dłużej pobyczyć zamiast pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unbreakable91: W Egipcie są ogromne hotele (resorty), gdzie basenów i leżaków jest dużo więcej, o której godzinie nie pójdziesz to jest pełno do wyboru i nawet możesz sobie wybrać taki, gdzie Ci najlepiej słońce pada (lub nie). Za chwilę lecę ósmy raz, jak chcesz polecenia hoteli na przyszłość to napisz pw.

@Smartek: I to so dobre znajomości :) Też się piszę na tipy.
Jechać do innego kraju aby leżeć na leżaku. Ma to sens xdd

no ale nie jedziesz na wakacje żeby w hotelu siedzieć chyba niech se te emeryty leżą


@Yurakamisa: @ancymoneq: Ja ogólnie nie oceniam, bo lubię to i to. Ogólnie jak jadę do typowo turystycznego miejsca, to mi tak nie zależy na zwiedzaniu, jak coś "lepszego" to mi szkoda czasu i kasy, by tylko leżeć.
ALE moje znajome wyjechały pierwszy
Prosta piłka. Przychodzisz czekasz 15 min jak nikt nie pojawi się przy ręczniku to #!$%@? i kładziesz swój.