Wpis z mikrobloga

Gorzej, że sam jestem Polakiem i mnie nie stać


@Unbreakable91: To poczekaj i odłóż więcej kasy na mniej zadeptane kierunki zamiast jeździć tam gdzie wszyscy. Lepiej jeździć raz na 2 lata ale na porządny urlop niż co roku do jakiejś tandety
@Unbreakable91: Ja #!$%@?, dopłać trochę więcej niż do najtańszego hotelu to będziesz miał obsługę, która nie dopuści do takiej sytuacji. I przestań powielać szkodliwe przekonania, że Polska i Polacy są najgorsi, bo tak nie jest!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unbreakable91: Ja #!$%@?, dopłać trochę więcej niż do najtańszego hotelu to będziesz miał obsługę, która nie dopuści do takiej sytuacji. I przestań powielać szkodliwe przekonania, że Polska i Polacy są najgorsi, bo tak nie jest!

@alyaoo: o ile z pierwszym zdaniem się zgodzę to w drugim jesteśmy gdzieś w czołówce.
@Maly_Jasio: no właśnie problem jest taki, że nie. Nie znajdziesz w Polsce AI z basenami, żarciem i alkoholem w takim standardzie jak za granicą w tym samym zakresie cenowym. Może trafi się kurort albo dwa. Jak Ci się nie spodoba lokalizacja to masz problem ¯\(ツ)_/¯. Jeżeli chcesz tak spędzać czas za granicą, to cenowo wychodzi to naprawdę okej, bo często gęsto hotele nastawione na taki wypoczynek są gdzieś na #!$%@?