Wpis z mikrobloga

Dzieciaki (III klasa szkoła podstawowa) dostały plan lekcji. Oczywiście religia, na którą nie chodzą wsadzona w środek coby ksiądz dobrodziej nie musiał wstawać za wcześnie na pierwsze zajęcia albo nie musiał siedzieć bóg wie do której czekając na ostatnie. FU kk, nie pozdrawiam.

W komentarzu druga lekcja.

#bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #religia #szkola
Pobierz jarosuaf - Dzieciaki (III klasa szkoła podstawowa) dostały plan lekcji. Oczywiście re...
źródło: comment_166178024414GPoJ04TTBVCl9aGt7Ve3.jpg
  • 209
@KaiserBrotchen: wiem o czym mówisz, też jestem w związku, a wolontariuję od 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie pracuje bezpośrednio z zuchami i to nie moja metodyka (chociaż z dziećmi 2-3 lata dogaduję się genialnie) ale podczas tegorocznego obozu, który wizytowałam obserwowałam pracę instruktorów i wychowawców zuchowych i wobec zuchów (takich z większym doświadczeniem, mniej niż rok w gromadzie) i ogarnąć z nimi grę to było
@EdekMoczygeba: a to ja już efekty widziałam na sobie. Byłam typowym dzieckiem rodzica "daj juz ja to zrobię". Okna uczyłam się myć dopiero jak wyprowadziłam się do swojego mieszkania, bo jak próbowałam myć je w domu, np przed świętami, to przychodziła matka "przestań, źle, ja to zrobię" a potem była obrażona że jeszcze okna musi myć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także mając przykład w sobie szczerze obawiam
@antkowa: zgadzam się, że współczesne dzieci są tragiczne pod względem ogarnięcia życiowego i dobranie ubrań czy zasznurowanie butów przerasta ich możliwości. Ale moi są w stanie normalnie robić wszystkie zajęcia, bo chcą angażować się w zabawy i podstawowe rzeczy jak czytanie potrafią. Szyfry, czytanie, rozwiązywanie gier fabularnych nie stanowi problemu, wbrew przeciwnie, jest to źródło całkiem niezłej rozrywki dla tych maluchów. Niestety samodzielne wymyślenie zajęć w wolnym czasie jest dla nich
Gówno prawda, w szkolach jak w kazdych urzedach dzialaja na zasadzie strachu.


@loczyn: zadziała. ostatecznie osiągniesz cel. Ale to co powiedziałem wciąż jest w mocy.

Nie negowałem skuteczności tej metody tylko naświetlam krótkowzrocznym pieniaczom, że grając w głupie gry będą wygrywać również głupie nagrody.

Dziecko będzie od tej wariatki.
jeżeli w szkole jest więcej klas to matematycznie niemożliwe jest by religia była pierwsza lub ostatnia w każdej klasie w szkole


@LifeReboot:
Zakładając, że WSZYSTKIE klasy w szkole rozpoczynają i kończą lekcje o tej samej godzinie (co w praktyce się nie zdarza), to pojedynczy ksiądz jest w stanie obskoczyć 10 klas.

Zakładając, że jednak starsze klasy mają więcej lekcji, i kończą później (co i tak jest nadmiernie optymistyczne), to wystarczy, żeby
Dziecko będzie od tej wariatki.


@Xodet: Od jakiej wariatki? Od tej, która nie chce, żeby dzieciak marnował dwie godziny na siedzenie na dupie, bo rodzice kilku innych dzieci to durnie, które muszą narażać swoje pociechy na bycie wyruchanymi przez księdza?