Wpis z mikrobloga

@r4do5: miałem ponad 10 kg mniej wiec chyba coś dołożyłem + najbardziej obchodzi mnie wynik w trójboju

i #!$%@? mnie już niemiłosiernie "tyle koksu" powtarzane jak mantra gdzie ponad rok leciałem tyle co ludzie na 1 cyklu (350 mg testa i 100-200 mg NPP i w tym 3-4 msc mostka na HCG solo po szpitalu z barkiem) i nigdzie nawet nie pisałem ile biorę przez ten okres. Ale każdy musi x1000
@Kasahara: Ja nie wiem, nie znam się na tym. Tylko w pamięć mi zapadły posty gdzie chwaliłeś się, że stać cię na takie ilości wspomagania farmakologicznego o jakich inni mogą tylko pomarzyć. A zdjęcia oceniam z pamięci, która po takim czasie mogła się zatrzeć.
@r4do5: co xD? Chyba Ci się z kimś pomyliłem, albo ktoś tak napisał o mnie. Nawet ten blast 1,5 roku temu to było mniej niż ludzie biorą na debiuty Sopot często. Po prostu chyba kiedyś ktoś tak skomentował i każdy to powiela
@matteo_moravietzky: no zesrałem się, bo mnie to irytuje. Nie mam problemu jak ktoś mówi, ze #!$%@? robię/wyglądam - spoko. Jedynie denerwuje mnie jak ktoś powiela nieprawdę i zawsze będę się o to srał tak mam dużo na to nie poradzę :)
@r4do5: >Tylko w pamięć mi zapadły posty gdzie chwaliłeś się, że stać cię na takie ilości wspomagania farmakologicznego o jakich inni mogą tylko pomarzyć.

nawet 100mg testa tygodniowo to ilość o jakiej moge pomarzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: Dobra, już nic nie będę pisał pod twoimi postami, co za los, nawet nie można sobie pohejtować siłownianego celebryty z wykopu, bo zazdrości mu się siły, sylwetki i kasy na koks.