Aktywne Wpisy

ciemnienie +221

niochland +17
Bawi mnie ten istniejący na siłę "problem samotności". Teoretycznie z roku na rok coraz więcej osób czuję się samotnych, bez znajomych i przyjaciół, również bez partnerów/ek
Co stoi na przeszkodzie żeby samotni spotkali się z innymi samotnymi? Nie rozumiem xD
Znajomi nigdy sami nie przyjdą jak ktoś będzie siedział na dupie i patrzył w ścianę. Internet pozwala poznać ludzi z drugiego końca województwa, kraju, kontynentu, planety, a ludzie tego nie wykorzystują.
#
Co stoi na przeszkodzie żeby samotni spotkali się z innymi samotnymi? Nie rozumiem xD
Znajomi nigdy sami nie przyjdą jak ktoś będzie siedział na dupie i patrzył w ścianę. Internet pozwala poznać ludzi z drugiego końca województwa, kraju, kontynentu, planety, a ludzie tego nie wykorzystują.
#





https://www.nature.com/articles/s41598-022-18673-z
#koronawirus #covid19
long srovid - przestan spamowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby wmówić ludziom, że nie oddychają tlenem tylko Azotem to pewnie wielu by umarło z zassania powietrza i by nie wypuiscili bo oni chca tlenem oddychac a nie azotem a reszta pobiegłaby kupić tlen. Sounds familiar?
@Grooveer: Nie, nie występują. Sęk w tym, że wszystko co wydarzy sie po zrobieniu pozytywnego testu, jest "pocovidowe". Nawet za pol roku jak boli serce i wydolnosc spada to na pewno po covidzie. Ten przykład znam z pierwszej reki. także WSZYSTKO od pozytywnego test jest pocovidowe. Co tam ze moze w ogole nie bylo covida a wlasnie grypa albo ciezka
Dzisiaj rano miałem objawy longcovid:
Zachwiania równowagi, problemy z koncentracją, podwyższone ciśnienie, przelotne bóle głowy.
Nie wyspałem się - to pewnie dlatego bo żadnego covida nigdy nie miałem.
Dociera do ciebie ta twoja durna logika?