Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sikalafou: Jak można pracować z takimi życiowymi nieudacznikami którzy w wieku 50 lat jedyne co osiągneli to stały etat, żona raszpla Grażyna, dzieci Seba i Karyna, małe mieszkanko na kredyt i Passat B5 FL Kombi 1.9 TDI? Jakby mi ktoś z takich Januszy wyjechał z takim tekstem że nie ruchałem w weekend, to by miał to pojechane po rajtach że już więcej w życiu by nie kozaczył ( ͡° ͜
@sikalafou pracowałem w biurze i było strasznie. Wiecznie chciało się spać, cięzko się 8h skupiać na excelach, accessach i duperelach tego typu, łatwo o błąd i w konsekwencji #!$%@? od przełożonego. Kłótnie między pokojami/sekcjami, ogólna wymuszona uprzejmość, tycie z braku ruchu i depresja.
A na magazynie teraz pracuję i wszystko z mema się zgadza, chodze obeśmiany do łez cały dzien i gitara ( )
pracowałem w biurze i było strasznie. Wiecznie chciało się spać, cięzko się 8h skupiać na excelach, accessach i duperelach tego typu, łatwo o błąd i w konsekwencji #!$%@? od przełożonego. Kłótnie między pokojami/sekcjami, ogólna wymuszona uprzejmość, tycie z braku ruchu i depresja.

A na magazynie teraz pracuję i wszystko z mema się zgadza, chodze obeśmiany do łez cały dzien i gitara ( )


@SlenderCzester: z excela
nieprawdę mówię? Ci ludzie są za głupi na depresję.


@NijuGMD: trochę tak, trochę nie. Za głupi na depresję => tu ogólnie można się zgodzić. Depresja jest chorobą ludzi wrażliwych i inteligentnych. Najczęściej musi wystąpić kombinacja obu.

Prości ludzie, z których kręcimy bekę są po prostu w dużej mierze nieszczęśliwi. To, że się chechra, bo #!$%@?ł małpkę przed robotą, albo napluje w kanapkę młodemu jak go pogonią po fajki do żabki i
@sikalafou: Po ostatniej przerwie: No chłopy, ostatnia lekcja i do domu. Taśma dziś coś łagodna co nie Maniu?
Heheh "beknięcie" no w zeszłym tygodniu dawała nieźle, jak moje byłe kwiiiik.
"Pierd" "Pierd" huehehehh, teraz tą twoją też masz za co złapać, pewnie mleczna jest nie? huehehehh.
Dobra chłopy choćta, młody szybciej, tylko jaj nie zapomnij "kwii, hueh" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po ostatniej przerwie: No chłopy, ostatnia lekcja i do domu. Taśma dziś coś łagodna co nie Maniu?

Heheh "beknięcie" no w zeszłym tygodniu dawała nieźle, jak moje byłe kwiiiik.

"Pierd" "Pierd" huehehehh, teraz tą twoją też masz za co złapać, pewnie mleczna jest nie? huehehehh.

Dobra chłopy choćta, młody szybciej, tylko jaj nie zapomnij "kwii, hueh" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Emnesti: mocne xD