Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sikalafou: dobrze, że oni poruchali swoje grube raszple xD poza tym te ich przechwałki to zwykłe brednie, raz jedna im dała i tak z nią siedzą, a #!$%@?ą ile to oni się nie naruchali. XDDD znałem takiego jednego ruchacza, to się okazało, że on do 30 ruchał tylko w burdelach a się kreował na giga #!$%@?.
  • Odpowiedz
@sikalafou: Jak można pracować z takimi życiowymi nieudacznikami którzy w wieku 50 lat jedyne co osiągneli to stały etat, żona raszpla Grażyna, dzieci Seba i Karyna, małe mieszkanko na kredyt i Passat B5 FL Kombi 1.9 TDI? Jakby mi ktoś z takich Januszy wyjechał z takim tekstem że nie ruchałem w weekend, to by miał to pojechane po rajtach że już więcej w życiu by nie kozaczył ( ͡°
  • Odpowiedz
Jak można pracować z takimi życiowymi nieudacznikami którzy w wieku 50 lat jedyne co osiągneli to stały etat, żona raszpla Grażyna, dzieci Seba i Karyna, małe mieszkanko na kredyt


@eldzej_10: nie zgadza się jedynie mieszkanie na kredyt, bo 50+ to już za komuny dostali "z zakładu" i wykupili za 1000 zł xD, albo już po rodzicach.
  • Odpowiedz
@sikalafou: smutne jest to, że ci z prawej są szczęśliwsi niż ci z lewej. I o wiele bardziej szczęśliwi niż stali bywalcy tego tagu.

Inteligencja przeszkadza w szczęściu.
  • Odpowiedz
@sikalafou pracowałem w biurze i było strasznie. Wiecznie chciało się spać, cięzko się 8h skupiać na excelach, accessach i duperelach tego typu, łatwo o błąd i w konsekwencji #!$%@? od przełożonego. Kłótnie między pokojami/sekcjami, ogólna wymuszona uprzejmość, tycie z braku ruchu i depresja.
A na magazynie teraz pracuję i wszystko z mema się zgadza, chodze obeśmiany do łez cały dzien i gitara ( )
  • Odpowiedz
pracowałem w biurze i było strasznie. Wiecznie chciało się spać, cięzko się 8h skupiać na excelach, accessach i duperelach tego typu, łatwo o błąd i w konsekwencji #!$%@? od przełożonego. Kłótnie między pokojami/sekcjami, ogólna wymuszona uprzejmość, tycie z braku ruchu i depresja.

A na magazynie teraz pracuję i wszystko z mema się zgadza, chodze obeśmiany do łez cały dzien i gitara ( )


@SlenderCzester: z
  • Odpowiedz
nieprawdę mówię? Ci ludzie są za głupi na depresję.


@NijuGMD: trochę tak, trochę nie. Za głupi na depresję => tu ogólnie można się zgodzić. Depresja jest chorobą ludzi wrażliwych i inteligentnych. Najczęściej musi wystąpić kombinacja obu.

Prości ludzie, z których kręcimy bekę są po prostu w dużej mierze nieszczęśliwi. To, że się chechra, bo #!$%@?ł małpkę przed robotą, albo napluje w kanapkę młodemu jak go pogonią po fajki do żabki i pokłada się ze śmiechu to nie znaczy automatycznie, że jest
  • Odpowiedz
@sikalafou: Po ostatniej przerwie: No chłopy, ostatnia lekcja i do domu. Taśma dziś coś łagodna co nie Maniu?
Heheh "beknięcie" no w zeszłym tygodniu dawała nieźle, jak moje byłe kwiiiik.
"Pierd" "Pierd" huehehehh, teraz tą twoją też masz za co złapać, pewnie mleczna jest nie? huehehehh.
Dobra chłopy choćta, młody szybciej, tylko jaj nie zapomnij "kwii, hueh" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po ostatniej przerwie: No chłopy, ostatnia lekcja i do domu. Taśma dziś coś łagodna co nie Maniu?

Heheh "beknięcie" no w zeszłym tygodniu dawała nieźle, jak moje byłe kwiiiik.

"Pierd" "Pierd" huehehehh, teraz tą twoją też masz za co złapać, pewnie mleczna jest nie? huehehehh.

Dobra chłopy choćta, młody szybciej, tylko jaj nie zapomnij "kwii, hueh" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Emnesti: mocne xD
  • Odpowiedz