Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Korporacje to nie kapitalizm, borze tucholski, aż mnie głowa boli jak czytam takie bezdety xdd


@stanleymorison: A co to? Komuna i socjalizm eurokołchoz bo pan korwin tak powoedział, kapitalizm dla imbecyla jest wtedy kiedy każdy ma rynienke xD tak samo jak dla tych samych półgłówków wszystko co nie jest zamordyzmem to lewactwo
@suqmadiq2ama: Korupcja nie jest cechą kapitalizmu. Historii nie znasz? Wszelkie alternatywy dla kapitalizmu kończymy się katastrofą humanitarną. Aktualny stan rzeczy jest przykładem jak działa socjalizm i rząd dopłacający do wszystkiego bez myślenia.


@Izanagi013: A wszystko co nie jest ruskim zamordyzmem jest lewactwem wiem, zaskocz mnie czymś nowym
@kistel66: pewnie zabrzmię jako całkowity boomer, ale jestem pracodawcą - aktualnie 22 osoby i szczerze mówiąc to mnie pusty śmiech ogarnia jak słyszę, że "młode pokolenie się szanuje", otóż jest wręcz przeciwnie.

To prawda - w pracy robią minimum, są absolutnie bierni - poza nielicznymi wyjątkami, nie ma u nich chęci rozwoju kwalifikacji. Praca ich nie definiuje, i to się chwali, ale zaszło to za daleko. Zawsze przychodzi brutalna weryfikacja. Ile
@suqmadiq2ama: Korupcja nie jest cechą kapitalizmu. Historii nie znasz? Wszelkie alternatywy dla kapitalizmu kończymy się katastrofą humanitarną. Aktualny stan rzeczy jest przykładem jak działa socjalizm i rząd dopłacający do wszystkiego bez myślenia.


@Izanagi013: Na białorusi nie dopłaca a na razie tylko emil czeczko zrobił tam kariere, jakoś reszta woli lewactwo zachodnie i eurokołchoz który ich grabi i okrada podatkami bardziej niż za hitlera XD²¹³⁷

Pójdziesz do pierwszej pracy to ci
@kistel66: To ja gdy obiecano mi w januszexie gruszki na wierzbie. Miała być dobra stawka i "nikt cię nie skrzywdzi na wypłacie" a okazało się, że nic się nie zmieniło choć robiłem dużo więcej niż do mnie należy.
No i awans. Szukali na pewne stanowisko i żeby iść wyżej musiałbym najpierw je przejść, ale uznałem, że nie ma co się użerać z debilami na zmianie. Nie tylko z robolami, ale z
@suqmadiq2ama: Ja kisnę z tej klasyfikacji xd Jak baba zakłada konto na Onlyfans i za wysłanie 3 fotek zbiera więcej kasy, niż wykopek zarabia rocznie, to też płaczą XDDD Kapitalizm jest tylko wtedy, jak jesteś gołodupcem z robolskiej rodziny i zakładasz firmę czyszczącą dywany xd Jak jesteś korpo niszczącą konkurencje to je socjaliz, bo wiadomo, że na wolnym rynku CEO takiej firemki zarządziłby rozbicie tego monopolisty na 20 mniejszych XDD
@TheSilentEnigma:
Mam wrażenie, że ta postawa "quiet quitting" może wynikać z tego, że młodzi ludzie po prostu zauważyli, że ciężka praca już dawno przestała się opłacać. W większości zachodnich krajów ceny nieruchomości wyleciały w kosmos tak bardzo, że jeśli ktoś nie może liczyć na istotną pomoc rodziców, to nie ma szans się czegoś własnego dorobić. A to jest podstawa do gromadzenia dalszego majątku. Koszty edukacji w tych krajach, gdzie jest ona