Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
Fani apple kiedy zobaczą że aparat fotograficzny z najtańszym obiektywem robi o niebo lepsze zdjęcia niż ich iPhone 2137 max pro super hiper


@Isitiah: poczekaj kiedy się dowiesz, że to fotograf robi zdjęcie, a nie aparat
  • Odpowiedz
@chuckmls: z racji tego, że zasrany telefon ma rzeszę FANATYKÓW i chcę poznać ich zdanie w rzeczowy sposób. Nikt się nie emocjonuje podobnymi wątkami, czy samsungowcy, czy Lgowcy, a jedynie iphonowcy się odpalają. A ja tym razem chcę gadać tylko rzeczowo, bez bluzgów, przytyków, o konkretach.
  • Odpowiedz
Przekonanie Ciebie do telefonu, który Cie nie przekonuje?


@Heelouu: nie wiem czy mnie nie przekonuje, bo mało wiem o cechach, które sprawiają, że jest lepszy niż android za parę stów. Chcę się dowiedzieć od praktyków, którzy używali jednego i drugiego.
  • Odpowiedz
@Heelouu: nie wiem czy mnie nie przekonuje, bo mało wiem o cechach, które sprawiają, że jest lepszy niż android za parę stów. Chcę się dowiedzieć od praktyków, którzy używali jednego i drugiego.


@sikalafou: Może pójdź do sklepu i sprawdź na własnej skórze, różnic nie odczujesz czytając komentarze na wykopie. Podobnie jak z samochodem, dopóki nie wsiądziesz do lepszego to wydaje Ci się, że aktualny jest git.
  • Odpowiedz