Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
Nie chce mi się ciebie przekonywać ani wyprowadzać z błędu. Trwaj sobie w swoim toku myślenia, bo widzę już, że żaden argument do ciebie nie dotrze.


@corvvus: ale jaki jest ten mój tok myślenia? Zadaję proste pytania, bo jestem ciekaw po prostu.
  • Odpowiedz
zarabiam tyle i to nie jest trolling. Myślisz, że każdy na wykopie to nieudacznik z 3k na łapę jak ty, a każdy kto się wyłamuje z tych ram to troll? Tak ci się łatwiej żyje wierząc w to?


@sikalafou: Nikt ci w to nie uwierzy, ale nie dlatego, że to może być prawda, ale z powodu tego co piszesz i jak zwracasz się do innych.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: ty, ale ja mam to w dupie, że nikt mi nie wierzy. Mógłbym wrzucić screeny przelewów, tylko po co? Boli cię dupsko o czyjeś zarobki do tego stopnia, że wolisz sobie wmówić, że to trolling aby to zaakceptować?
  • Odpowiedz
ty, ale ja mam to w dupie, że nikt mi nie wierzy. Mógłbym wrzucić screeny przelewów, tylko po co? Boli cię dupsko o czyjeś zarobki do tego stopnia, że wolisz sobie wmówić, że to trolling aby to zaakceptować?


@sikalafou: Bo ten wpis wcale i w ogóle nie jest bajtem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: ale co w nim jest "baitowego"? Zdefiniuj bait w twoim rozumowaniu i opisz symptomy, które wyczerpuje ten wątek. Zadaję normalne pytania, nikogo nie obrażam. Masz ostatnią szansę a potem lecisz na czarną, bo syfisz w wątku.
  • Odpowiedz
przecież lustrzanki nie nosisz zawsze ze sobą więc co to za porównanie


@hadrian3: noszę tam, gdzie chcę zrobić ładne zdjęcia. Po co mam nosić lustrzankę jadąc po łososia do biedronki?
  • Odpowiedz
@sikalafou: bo nieraz jest okazja na zrobienie zdjęcia a nie masz lustrzanki? Idziesz na spotkanie ze znajomymi, zabierasz lustrzankę? Jedziesz na festiwal zabierasz lustrzankę? Idziesz popływać łódką, jachtem #!$%@? wie czym zawsze masz przy sobie lustrzankę? Serio to trzeba tłumaczyć?
  • Odpowiedz
bo nieraz jest okazja na zrobienie zdjęcia a nie masz lustrzanki? Idziesz na spotkanie ze znajomymi, zabierasz lustrzankę? Jedziesz na festiwal zabierasz lustrzankę? Idziesz popływać łódką, jachtem #!$%@? wie czym zawsze masz przy sobie lustrzankę? Serio to trzeba tłumaczyć?


@hadrian3: pływanie jachtem i spotkania ze znajomymi jest planowane i jak wiem, że będzie konieczność to zabieram lustrzankę, a byle jakie zdjęcia zrobić bo nie wiem, spotkałem Krawczyka na kebabie to wyciągam
  • Odpowiedz
@sikalafou: po prostu nie lubisz robić zdjęć czy filmów więc nie jesteś targetem, nie wiesz co ciebie danego dnia zaskoczy i czemu będziesz chciał zrobić zdjęcie, może akurat jakieś dobre światło będzie, albo niespodziewane wydarzenie
  • Odpowiedz
po prostu nie lubisz robić zdjęć czy filmów więc nie jesteś targetem


@hadrian3: lubię dlatego kupiłem drogą lustrzankę i zabieram ją praktycznie wszędzie gdzie napisałeś wyżej (spotkania, wypady za miasto, motówa, moto itd.)
  • Odpowiedz
  • 0
@sikalafou Bo roznia sie przeznaczeniem, jak kochanka i zona,

W pierwszym przypadku ladnie wyglada, mozna pochwalic sie przed kolegami i zaszpanowac na imprezie ale drogo, w drugim dziala tak samo, jak zostawisz to nikt nie ukradnie a jak upadnie na glebe to juz tak nie zal :)
  • Odpowiedz
@sikalafou: jeszcze miesiac temu mialem gs10+ i musialem sie przesiasc na starego XS.

Po 2 tyg telefon wrocil z naprawy i lezy w szafie. Moje osobiste wrazenia: iphone chodzi zdecydowanie szybciej. Przez miesiac RAZ sie zawiesil jak mu dalem 3 apki pod rzad do instalacji i cos tam sciagalem i cos tam jeszcze.

Co do interfejsu - kwestia gustu

Co do ceny - w normalnym, cywilizowanym kraju iphone kosztuje niewiele wiecej
  • Odpowiedz