Wpis z mikrobloga

@harold97: Ela 42 lata, 160 cm i 90 kg żywej wagi też chciałaby Chada. Tylko nie Oskiego jak pokolenie Millenialsów i Z. Pokolenie X to raczej coś w stylu George Clooney, Hugh Jackman, ewentualnie Maciej Zakościelny.
  • Odpowiedz
@harold97: Ale 20 koła w jakiejś nudnej firmie import-export? "Cały czas cię nie ma w domu :(" Może być i 15 koła, ale żeby było wspólne chodzenie na ścianki na warszawskich galach, świat celebrytów, sław, szampan, drogie torebki na pokaz - to jest dopiero życie dla p0lki. Taki co haruje w zwykłej sp. z o. o. jest NUDNY.
  • Odpowiedz
@harold97: No tak to bywa gdy dzięki Internetowi i tinderowi przyzwyczaiły się do myśli, że same są ósmym cudem świata i zasługują jedynie na mężczyzn z top 3% męskiej atrakcyjności.
Czyli przystojnych, bardzo wysokich, wysportowanych, jeszcze młodych, ale już zamożnych.
  • Odpowiedz
@harold97: myślę, że mimo wszystko chodzi o finanse. Żeby chcieć mieć dzieciaka trzeba mieć trochę wolnej kasy. Jak one nie zarabiają wystarczająco, to być może partner tyle zarabia? Jak tak to można robić. Jak nie to lepiej odpuścić
  • Odpowiedz
myślę, że mimo wszystko chodzi o finanse.


@Tyrande: nie chodzi tylko o finanse xD jak ktoś randkował w ostatnich latach to wie, że 95% kobiet już odleciało i to konkretnie
28 latka z nadwagą, 6/10 max, pracująca w korpo a 6k, kilka ONSów po pijaku do których sama się przyznaje wymaga gościa do 35 lat, 185+, przypakowany, duże mieszkanie i auto klasy premium
coś mi się wydaje, że nie dla każdej
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: no cóż. Nie powiem, że to nie prawda. Jednak bycie w związku nie jest obowiązkowe. Jeśli wolą nadal szukać swojego Chada i być samotne, bo go nie znajdą niż związać się z kimś normalnym na stałe to już ich problem.
  • Odpowiedz
@Tyrande: niestety często wygląda to tak, że zostają wyruchane przez jakiegoś chada i myślą, że są na tyle wyjątkowe, że facet który podoba się wszystkim kobietom wybierze akurat ją
po kilku takich akcjach wiążą się z jakimś przeciętnym chłopem i go terroryzują psychicznie dlaczego nie jest jak ten który jej nie chciał

znam kilka takich przypadków i smutno się robi jak widzę jak te laski traktują swoich ""partnerów""
  • Odpowiedz