Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
spike10
spike10

spike10

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1800
  • Znaleziska 161
  • Mikroblog 1639
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
spike10
spike10
spike10 12 godz. i 26 min temu
  • 1
Ale chore murzyńskie temperatury, najgorszy okres w roku
#pogoda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 przedwczoraj, 00:22:51
  • 276
Dopiero zobaczyłem wynik xD gdyby Polska zremisowała najpierw z Hiszpanią, a potem z Urugwajem na mistrzostwach świata to mielibyśmy ulice nazywane nazwiskami piłkarzy xDD
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawidlakjsj
dawidlakjsj
przedwczoraj, 00:23:13 via Wykop
  • 20
@spike10: bez kitu
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
przedwczoraj, 00:27:54 via Wykop
  • 78
@spike10:
Ulica Betoniarka
Ulica Świętego Roberta
Aleje Księcia Zielińskiego
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10 20.06.2026, 20:32:28
  • 9
WKS koty taką Polskę to by klepnęli 4 do jaja
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
20.06.2026, 20:35:07 via Wykop
  • 0
@spike10: trudne pytanie brzmi kto by nie klepnął.
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
20.06.2026, 20:37:07 via Android
  • 1
@spike10: przy okazji by klepneli anie Lewandowską w szatni
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10 20.06.2026, 18:23:27
  • 2
Niektórzy zaskoczeni, że ta Szwecja jest tak słaba, każdy zespół który dał się tak zdominować Polakom jak oni w meczu barażowym musi być beznadziejny
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
20.06.2026, 18:18:31
  • 0
Nic dziwnego ze Polacy i Słowianie ogółem przez wieki nie byli uważani za ludzi białych xd

#mecz
szklarskaporeba - Nic dziwnego ze Polacy i Słowianie ogółem przez wieki nie byli uważ...

źródło: 250172482

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 20.06.2026, 18:20:57 via Wykop
  • 0
@szklarskaporeba: dalej nie są
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
20.06.2026, 11:07:03
  • 0
#mecz niestety ale z tego co widze Anglia ma największe szanse wygrać Mundial ehhh
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 20.06.2026, 11:23:56 via Wykop
  • 5
@DrTRAPH0USE: moim zdaniem Francja wygra, mają za dużo piłkarzy którzy sami mogą zdecydować o wyniku meczu. W drugiej połowie robili Senegal jak chcieli a to chyba najmocniejsza drużyna z Afryki
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
20.06.2026, 10:37:13
  • 9
Mieszkam sobie w małym mieście ok. 10 tysięcy mieszkańców i od 20 lat ponad trzymamy się z tymi samymi ziomeczkami - 9 osób - 9 dorosłych chłopów

I ŻADEN nie interesuje się piłka nożną oprócz mnie i żaden nie ogląda meczyków czaicie? Tak muszę żyć tutaj sam jak palec i słuchać jak inni między sobą gadają o Mundialu nawet baby #mecz

A to normalne chłopy, nie noszą sukienek ani nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 20.06.2026, 11:22:01 via Wykop
  • 0
@Kostor95: u mnie też tak z połowa kumpli się nie interesuje kompletnie sportem i dziwi się reszcie w tym mnie jak można oglądać kilkunastu spoconych facetów ganiających za piłką ¯\(ツ)/¯

Mimo że to najpopularniejszy sport na świecie to jest w ciul osób których to totalnie nie jara i jest to normalne
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
19.06.2026, 22:07:14
  • 9
Brakuje Pana Dariusza Szpakowskiego (specjalnie z dużych) na majku.

#mecz
franc_herbatka - Brakuje Pana Dariusza Szpakowskiego (specjalnie z dużych) na majku.
...

źródło: 000MJGHPI448SCBJ-C323-F4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 19.06.2026, 22:14:40 via Wykop
  • 2
@franc_herbatka: najlepszy polski komentator ever, żadne borki i laskowskie mu do pięt nie dorastają
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
19.06.2026, 22:07:16
  • 2
#mecz w Szkocji afroeuropejczykow nie mają? Wszyscy w Anglii żyją?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 19.06.2026, 22:08:33 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tobyyy
Tobyyy
18.06.2026, 18:03:14
  • 0
mam wrażenie że Meksyk skończy w tej grupie na 4 miejscu xd #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 18.06.2026, 18:04:20 via Wykop
  • 1
@Tobyyy: xD chyba na pierwszym
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10 18.06.2026, 17:56:02
  • 4
Kraje słowiańskie (może poza Chorwacją) powinny mieć zakaz udziału w mistrzostwach świata
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
18.06.2026, 17:57:42 via Wykop
  • 0
@spike10: Nawet Chorwacja będzie chłopcem do bicia dla silniejszych.
  • Odpowiedz
michal_tur
michal_tur
18.06.2026, 17:58:03 via Wykop
  • 0
@spike10: albo powinni stworzyć jedna reprentacje słowiańską
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
18.06.2026, 17:51:20
  • 6
Oglądając Czechów można poczuć się jakby się oglądało Polaków. To samo frajerstwo i nieudolność, myślałem że nie będzie mi dane zaznać tego uczucia na tym mundialu (。◕‿‿◕。)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 18.06.2026, 17:54:37 via Wykop
  • 0
@Kozzi: w końcu to także słowianie
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10 17.06.2026, 20:56:38
  • 11
Chorwaci to jedyny słowiański naród który się nadaje do czegokolwiek
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10
Autor
17.06.2026, 21:03:08 via Wykop
  • 0
@cvb34443: Czesi to trochę bardziej cywilizowani Polacy, czyli nie
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10
Autor
17.06.2026, 21:03:51 via Wykop
  • 0
@Atomus: no to sporo jak na Słowian, właśnie o tym piszę
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10 17.06.2026, 20:55:25
  • 1
Dlaczego Anglia jest tak nielubiana na wykopie? Czyżby pOlacy mieli ból d--y że 3 miliony ich pobratymców wyjechało do Anglii czyścić kible?
#mecz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10
Autor
17.06.2026, 20:59:03 via Wykop
  • 1
@Jurasik201: jeśli Anglia jest krajem trzeciego świata to Polska jest w takim razie krajem dziesiątego świata
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10
Autor
17.06.2026, 20:59:50 via Wykop
  • 0
@lajsta77: rządzili światem swego czasu i dali mu dużo więcej niż pOlacy
  • Odpowiedz
waro
waro
17.06.2026, 20:56:32
  • 6
Jakim cudem tak mały kraj może być Brazylią Europy?

Chodzi o to, że połowa kraju mieszka nad morzem?

#mecz
waro - Jakim cudem tak mały kraj może być Brazylią Europy?

Chodzi o to, że połowa kr...

źródło: Croatia_map_with_updated_borders

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 17.06.2026, 20:57:39 via Wykop
  • 12
@waro: bez przesady aż takiego syfu i przestępczości tam nie ma żeby ich nazywać drugą Brazylią
  • Odpowiedz
depresyjnydziad
depresyjnydziad
17.06.2026, 17:08:46
  • 1
#mecz
Myślałem, że mocniejsze to Kongo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 17.06.2026, 17:12:15 via Wykop
  • 1
@depresyjnydziad: z Afryki to tylko Maroko i Senegal mocne. WKS i Egipt też niezłe, ale reszta to ogórki
  • Odpowiedz
zelgawis2
zelgawis2
16.06.2026, 22:42:55
  • 0
#mecz czarnym koniem turnieju jest Maroko i USA a nie jakieś Norwegie czy Szwajcarie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 16.06.2026, 22:47:04 via Wykop
  • 0
@zelgawis2: Maroko to czarnym koniem było na poprzednich mistrzostwach gdy zajęli 4 miejsce, teraz każdy się spodziewał że będą mocni
  • Odpowiedz
rdddd
rdddd
rdddd
16.06.2026, 22:30:44
  • 3
#mecz I LOVE BEING WHITE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 16.06.2026, 22:31:45 via Wykop
  • 0
@rdddd: jesteś Norwegiem? Bo Polacy nie są biali
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10 16.06.2026, 20:31:30
  • 0
I pięknie brawo Francja
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spike10
spike10
spike10 15.06.2026, 20:29:28
  • 0
Goool Lakaka
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.11.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking