Wpis z mikrobloga

Typ 7 lat zalewał pod kurek za darmo następny już będzie musiał się hehe wykazywać i starać o zużytą księżniczkę


@1624294678: Czasem związki się rozpadają mimo wszystko, to już zależy jak taka osoba się zachowuje, każdy red flag w takiej sytuacji liczyłbym razy 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Squatlifter

harold97: No tak to bywa gdy dzięki Internetowi i tinderowi przyzwyczaiły się do myśli, że same są ósmym cudem świata i zasługują jedynie na mężczyzn z top 3% męskiej atrakcyjności.

Czyli przystojnych, bardzo wysokich, wysportowanych, jeszcze młodych, ale już zamożnych.

Nie ma się co dziwić, skoro praktycznie kazda dostaje atencję za nic, wystarczy że się wypnie na zdjęciu, albo pokaże kawałek cycka.
@Squatlifter: to akurat jest nieprawda, wyznawana chyba tylko przez inceli xD nie wiem czy ty byłbyś podbudowany przez komplementy kobiet 2/10 (wiem że nie masz komplementów od żadnych kobiet ale postaw się w sytuacji przystojnego mężczyzny). Komplementy od osób które nas fizycznie nie pociagaja to żadna nobilitacja. Chyba że wśród kobiet brzydkich (czyli takich z którymi osoby takie jak ty i inni nieatrakcyjni faceci by chcieli stworzyć związek) to działa inaczej
zdefiniuj normalny bo tutaj sie rodzi dużo nieporozumień


@Eugeniusz_Zua: ta prośba nie ma zazwyczaj sensu, bo widzisz, że dostałeś odpowiedź w stylu;

nie patus, żeby nie chlał alko na potęgę (sama nie pije w ogóle) (...) No normalny xD


i co to niby znaczy "na potęgę"? Bo z mojego doświadczenia wynika, że dla osób niepijących w ogóle (a tym bardziej kobiet), to praktycznie każde sięgnięcie po alkohol jest uznawane za problemy