Wpis z mikrobloga

Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczesnym dziennikarkom”.

Szkoda, że takie mizoandryczne wysrywy to za każdym razem kolejne małe ziarenko, które doprowadza do tego, że jakiś mężczyzna nie daje już rady i idzie się zabić (w Polsce 8 razy częściej niż kobieta).

Przypominam: mizoandria zabija mężczyzn.

Edit.

Zabawne, że ja osobiście - podróżując swego czasu uberem z kobietą - miałem absolutnie inne doświadczenie.

„Kierowczyni” była #!$%@?ąca, namolna i położyła mi rękę na nodze. W dodatku była gruba, a po tym jak dostała kosza całkowicie zmieniła nastawienie i na koniec dała mi „1 gwiazdkę”. Wiem, bo mi spadła średnia ocena nagle xD

Teraz się z tego śmieję, ale równie dobrze mogła mnie posądzić, że to ja byłem agresorem. I komu by wtedy uwierzyły dziennikarki wysokich obcasów, komentujący NPC i większość społeczeństwa?

Kobietom wolno już więcej w tym kraju. Dlatego zamwiam kursy tylko od mężczyzn. Od „kierowczyń” zawsze od razu anuluję. Nie będę ryzykował, że któraś przez swoje problemy z głową mi zrujnuje życie.

#bekazlewactwa #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mizoandria #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #p0lka #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczes...

źródło: comment_1661247502JX5O1NwT2RF2LeW6Rh6wZJ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@sildenafil: panie. Ja wierzę w statystykę, prawdopodobieństwo i wolny rynek.
Jak laski chcą jeździć tylko z laskami i jest na to popyt to proszę. Jaki jest tutaj problem?

@Tywin_Lannister: jechałeś większą ekipą? Bo nie rozumiem jak w taksówce można siedzieć z przodu w innym wypadku.

Tak rozumiem, że mogło to się zdarzać, ale po prostu statystyka i ewentualne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tywin_Lannister: te fałszywe oskarżenia to jedno ale postaw się w skórze randomowej laski, na fb, Instagramie, tiktoku czy jakiejkolwiek platformie społecznej ciągle wypisują jakieś zjeby, tindera cały czas over 99+powiadomień, idąc ulicą co chwila słyszysz jak Janusz jeden z drugim krzyczy że takom to by ukuł stasiu to niech niech chociaż w aucie ma spokój bez pytań co robi sama po nocy
  • Odpowiedz
w skórze randomowej laski, na fb, Instagramie, tiktoku czy jakiejkolwiek platformie społecznej ciągle wypisują jakieś zjeby, tindera cały czas over 99+powiadomień,


@NDSS: Skoro obecność na platformach społecznościowych jest dla niej taka bolesna to czemu z niej nie zrezygnuje? Bo może chce czerpać korzyści z bycia ładną dziewczyną (np. mieć dużo atencji na tinderze, mnóstwo followersów na instagramie) bez żadnych konsekwencji z tym związanych? Tak się nie da. Gdyby chciała po prostu komunikacji to ma na pewno znajomych z życia codziennego, aplikację WhatsApp, itd. Promując siebie poprzez swoje ciało i nim próbując ugrać zasięgi tak się to kończy.

Obserwuję kilka dziewczyn na instagramie. Nie narzekają na takie rzeczy. Jaka jest różnica? Dziewczyny które obserwuję zajmują się sportami wyczynowymi lub technologią. O tym głównie są ich posty i tym zyskują followersów. Z drugiej strony jak ktoś promuje swoje konto przez kolejne zdjęcie w coraz mniejszej ilości ubrań to pewnie ściąga inny typ ludzi niż
  • Odpowiedz
Mężczyźni z nazwy, pewnie jakbyś ich zapytał co sądzą o prawie do posiadania broni to się spytają po co ci broń skoro jest policja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@YouCanCallMeBillieGates Już mnie bawi ten argument broni XD

Prawo nie powinno się zmienić.
W Polsce jest w #!$%@? łatwo zdobyć pozwolenie na broń. Inaczej twierdzą ci, którzy nigdy nawet nie próbowali go zrobić.
  • Odpowiedz
@sildenafil: spoko, to lepiej żeby kobieta miała większe ryzyko molestowania lub gwałtu, ale przynajmniej nie będę czuł że mnie dyskryminują jako mężczyznę.

Jest tak szerokie pole na którym faceci są dyskryminowani, wykorzystywani i oszukiwani. Ale akurat #!$%@? się do tej opcji, że kobieta może jechać z kobietą to głupota.

Do tego faktu przyczynia się też chyba kwestia ubera. Dużo obcych nacji i debili z
  • Odpowiedz
Nikt nie pozostawia takiego śmietnika w aucie, jak pijane kobiety i nie zachowuje się tak fatalnie - wiem z kilku źródeł.


@Tywin_Lannister: nie do końca się zgodzę, wiozłem kilka razy patusów którzy zostawili na drzwiach gumę do żucia, innym razem wypluli na dywanik gumę. Często jakieś drobne papierki, chusteczki itp. - najczęściej faceci.
Kobiety za to bardzo często gubią jakieś maskary, pomadki, szminki i inny syf. Oprócz tego często mają
  • Odpowiedz
najciekawsze jet to, że uznawanie wszystkich mężczyzn za potencjalnych gwałcicieli popierają bardzo często...inni mężczyźni. Czyli popierają to aby ich samych traktować jak potencjalnych przestępców seksualnych.


@sildenafil: No i w czym problem? Przynajmniej nie są hipokrytami.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: plus tak cię martwi molestowanie ze strony kobiet, że pijany władowałeś się na miejsce z przodu. Dla mnie to niewyobrażalne, żeby bez wcześniejszej rozmowy się przysiadać do kierowcy taksówki xD
Teraz piszesz, że cię łapała za kolano, a wcześniej jeszcze, że chciała pocałować. To w końcu jak było? Może też historia z dupy?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ja kiedyś z kumplem zamówiłem ubera i jechała baba. Oczywiście nie zatrzymała się w zatoczce przy ulicy jak by to zrobił chłop, tylko zobaczyła, że nie ma uliczki w bok w którą mogłaby skręcić to #!$%@?ła rurę do przodu i musiała zawracać na światłach, aby znów objechać xD
  • Odpowiedz
plus tak cię martwi molestowanie ze strony kobiet, że pijany władowałeś się na miejsce z przodu.


no wtedy mnie jeszcze nie przejmowało potencjalne molestowanie ze strony kobiety w uberze / bolcie, bo było to PRZED incydentem. Użyj, proszę, logiki i mózgu.

dla mnie to niewyobrażalne, żeby bez wcześniejszej rozmowy się przysiadać do kierowcy taksówki xD


Jakiej
  • Odpowiedz