Wpis z mikrobloga

Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczesnym dziennikarkom”.

Szkoda, że takie mizoandryczne wysrywy to za każdym razem kolejne małe ziarenko, które doprowadza do tego, że jakiś mężczyzna nie daje już rady i idzie się zabić (w Polsce 8 razy częściej niż kobieta).

Przypominam: mizoandria zabija mężczyzn.

Edit.

Zabawne, że ja osobiście - podróżując swego czasu uberem z kobietą - miałem absolutnie inne doświadczenie.

„Kierowczyni” była #!$%@?ąca, namolna i położyła mi rękę na nodze. W dodatku była gruba, a po tym jak dostała kosza całkowicie zmieniła nastawienie i na koniec dała mi „1 gwiazdkę”. Wiem, bo mi spadła średnia ocena nagle xD

Teraz się z tego śmieję, ale równie dobrze mogła mnie posądzić, że to ja byłem agresorem. I komu by wtedy uwierzyły dziennikarki wysokich obcasów, komentujący NPC i większość społeczeństwa?

Kobietom wolno już więcej w tym kraju. Dlatego zamwiam kursy tylko od mężczyzn. Od „kierowczyń” zawsze od razu anuluję. Nie będę ryzykował, że któraś przez swoje problemy z głową mi zrujnuje życie.

#bekazlewactwa #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mizoandria #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #p0lka #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczes...

źródło: comment_1661247502JX5O1NwT2RF2LeW6Rh6wZJ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: najciekawsze jet to, że uznawanie wszystkich mężczyzn za potencjalnych gwałcicieli popierają bardzo często...inni mężczyźni. Czyli popierają to aby ich samych traktować jak potencjalnych przestępców seksualnych.
  • Odpowiedz
a spróbuj jeździć taksówką i zabierać tylko mężczyzn to Cię w faktach pokażą :D


@wuju84: Akurat to miałoby sens.

Nikt nie pozostawia takiego śmietnika w aucie, jak pijane kobiety i nie zachowuje się tak fatalnie - wiem z kilku źródeł.
  • Odpowiedz
słyszałeś może o jakimś gwałcie na mężczyźnie w taryfie w polsce? podeślij link prosze.


@kai-humai: swoją drogą rozbraja mnie, że prosisz o linka.

W Polsce nie powstają żadne linki, które miałyby opisywać takie tragedie. Mężczyźni praktycznie nigdy nie zgłaszają tego typu incydentów - przez wpływ presji społecznej. A jeżeli już jakiś artykuł się gdzieś pojawi, to zawsze pod nim dominują reakcje wyśmiewające ofiarę przez innych facetów, jak i przez
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: też nie rozumiałem, ale do czasu. Niestety, ale za każdym razem jak dziewczyna wracała ode mnie uberem, to kierowca zagadywał i walił jakieś dziwne teksty. Jak kobieta jest choć trochę atrakcyjna, to jest ogromna szansa, że kierowca będzie jej męczył bułę.

Też wolałbym mieć opcję jechania z kobietą niż żeby mnie kolejny pakol czy Ukrainiec chciał podrywać. Czy tam inny Polak który jeździ uberem.

@sildenafil: jak wyżej. Tutaj nie
  • Odpowiedz
@Roman_: No twoja dziewczyna miała takie (przykre) doświadczenia w uberze z facetami, a ja - i parę znajomych mi osób - mieliśmy podobne z kobietami.

Plebs, który nie potrafi uszanować czyjegoś spokoju i strefy komfortu istnieje niezależnie od płci.

Szkoda tylko, że z jednej płci „nowoczesne media” robią „gwałcicieli” i potencjalnych agresorów, a drugiej płci wszystko wolno - nawet fałszywie oskarżać. Na tym polega dzisiejsza mizoandria.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: tak tak. Akurat uwierzę, że ty i znajomi byliście napastowani przez kobiety będące kierowcami. Jeżdżę regularnie i kobieta bardzo rzadko się zdarza.

Chodziło o różne dziewczyny i baaardzo często pisały że typ po drodze zagadywał, pytał się a od kogo a co. Ogólnie niezbyt stosowne zachowanie. Nigdy napastowanie i często to dla mnie było bardziej oburzające niż dla nich, ale w pełni rozumiem, że kobiety mogą chcieć jeździć tylko z
  • Odpowiedz
  • 22
Super jak określa facetów jako "osoby". Jakby napisali, że po mężczyzn nie jedzie dalej jak dwa kilometry, to byłaby już dyskryminacja, a tak to "osoby"...

...ci ludzie są tak durni, że w tej durnocie niesamowicie zabawni.

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Roman_: nie twierdzę, że takie rzeczy się nie dzieją, a nawet myślę, że dzieją się nawet często. Ale tutaj sprzeciwiam się traktowaniu m.in. mnie jak gwałciciela i zboczeńca. Bo ja nigdy żadnej kobiety nie napastowałem, a sprzeciwiam się odpowiedzialności zbiorowej.

To, że Ty akcpetujesz badź nawet lubisz jak jesteś traktowany jak potencjalny gwałciciel może wynikać z dwóch rzeczy: albo chcesz się przypodobać dziewczynie albo rzeczywiście masz coś na sumieniu.

A to,
  • Odpowiedz
tak tak. Akurat uwierzę, że ty i znajomi byliście napastowani przez kobiety będące kierowcami. Jeżdżę regularnie i kobieta bardzo rzadko się zdarza.


@Roman_: szkoda, że generalizujesz i mi nie wierzysz. Najwyraźniej sojowe artykuły takie jak ten, który wstawiłem, odnoszą skutek.

Kilku moich znajomych - których wspomniałem - miało takie incydenty jako kierowcy, a nie pasażerowie. Pijane klientki robiące śmietnik w aucie, obmacujące ich po ciele i głowie, zdarzają się kierowcom na
  • Odpowiedz