Wpis z mikrobloga

Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczesnym dziennikarkom”.

Szkoda, że takie mizoandryczne wysrywy to za każdym razem kolejne małe ziarenko, które doprowadza do tego, że jakiś mężczyzna nie daje już rady i idzie się zabić (w Polsce 8 razy częściej niż kobieta).

Przypominam: mizoandria zabija mężczyzn.

Edit.

Zabawne, że ja osobiście - podróżując swego czasu uberem z kobietą - miałem absolutnie inne doświadczenie.

„Kierowczyni” była #!$%@?ąca, namolna i położyła mi rękę na nodze. W dodatku była gruba, a po tym jak dostała kosza całkowicie zmieniła nastawienie i na koniec dała mi „1 gwiazdkę”. Wiem, bo mi spadła średnia ocena nagle xD

Teraz się z tego śmieję, ale równie dobrze mogła mnie posądzić, że to ja byłem agresorem. I komu by wtedy uwierzyły dziennikarki wysokich obcasów, komentujący NPC i większość społeczeństwa?

Kobietom wolno już więcej w tym kraju. Dlatego zamwiam kursy tylko od mężczyzn. Od „kierowczyń” zawsze od razu anuluję. Nie będę ryzykował, że któraś przez swoje problemy z głową mi zrujnuje życie.

#bekazlewactwa #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mizoandria #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #p0lka #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1661247502JX5O1NwT2RF2LeW6Rh6wZJ.jpg
  • 75
@Tywin_Lannister: skoro czułeś się zgwałcony, to dlaczego nie poszedłeś z tym na policję?
a to co cię rozbraja, to już twój problem. widzisz... o gwałtach w taryfach, gdzie kierowcami byli faceci, to jakoś słyszałem. ty nie możesz podać jednego przykładu.
dlatego wiesz... może zanim zaczniesz szczekać, to sprawdź czy nie masz już jedzenia w budzie.
@Tywin_Lannister: przecież dopiero co był na wykopie wpis o molestowaniu przez tatuażyste i jakoś typiarę dokładnie przetrzepali ze wszystkich wpisów, żeby udowodnić, że pewnie coś kręci bo nie miała dowodów.

No dokładnie, to usługa a nie spotkanie towarzyskie. Nie siada się obok kierowcy jeśli na to nie zezwoli. Z miejsca z przodu masz dostęp do kierownicy ręcznego itd itp więc to jest miejsce dla osób zaufanych i powinno być tylko za
spoko, to lepiej żeby kobieta miała większe ryzyko molestowania lub gwałtu, ale przynajmniej nie będę czuł że mnie dyskryminują jako mężczyznę.


@Roman_: czyli nie rozumiesz jakie zagrożenia wynikają z tego, że w oczach społeczeństwa i prawa jesteś potencjalnym gwałcicielem? Na jak daleko idącą dyskryminację samego siebie byłbyś się w stanie zgodzić, aby chronić kobiety? Wyższe opłaty w uberze? Wyższe opłaty w komunikacji miejskiej? Bo tam przecież też się zdarzają molestowania? A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roman_: ale wiesz że facetów typy też pytaja a gdzie to? Po co? Do której? Czy może pozniej odwieźć? Z kim?
Tylko facet wie że ta druga strona sobie gada bo mu brakuje towarzystwa i albo na dupie albo nie a kobiety od razu coś sobie mysla że podrywa. Potem jesteś dwie godziny taksa a druga strona woli siedzieć cicho by nie urazić kwiatka.

Dobre 50% kursow tak wygląda - łodzi,
A teraz użyj go do obrony siebie i swojego majątku xD


@YouCanCallMeBillieGates: Oczywiście, że mogę. Było wiele takich sytuacji, gdzie ludzie odpierali atak włamywaczy - jakoś wyroków nie dostawali.

W #!$%@? łatwo zdobyć broń tylko wydaj X kasy zanim ci pozwolimy a jak już ci pozwolimy bierz X razy udział w zawodach żeby licencji nie stracić xD


@YouCanCallMeBillieGates: No i właśnie potwierdzasz, że nie masz o tym żadnej wiedzy.

Idź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Roman_: no i kurtki rację? Bo laska jak już ubiła faceta przestała cokolwiek robić? Mimo, że mówiła dowody pokaże i info o zgłoszeniu na policję. Na tą chwilę potwierdza to tezę, że oszukiwała internet bez dowód złamał facetowi życie. I jeszcze używasz to za argument ()
@Tywin_Lannister: @MrMate: zgadzam się, że mężczyźni są na wielu polach dyskryminowani. Nie zgadzam się, żeby odebrać im możliwość jazdy z kobietą w samochodzie. Na taksówkach, a szczególnie na uberze to nie jest reprezentatywny przekrój społeczeństwa i wcale mnie to nie przeszkadza, że mają uprzedzenia do faceta jeżdżącego uberem.

Na siłę chcecie ze mnie soyboya lewaka zrobić bo się nie zgadzam z wami w jednej kwestii. Pracuję na platformie, jeżdżę muscle
@MrMate: ale mnie typy nie pytają o numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiem, że typiara prawdopodobnie coś sobie uroila/kłamała i nie należało jej wierzyć.
Dlaczego mam więc opowi wierzyć bez żadnego dowodu w jego historię?

Wiele kobiet się boi jechać gdzieś wieczorem w nocy z obcym facetem.
Jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że będzie zgwałcona, ale czy nie można pozwolić, żeby wybrała opcji gdzie nie będzie się
Szkoda, że takie mizoandryczne wysrywy to za każdym razem kolejne małe ziarenko, które doprowadza do tego, że jakiś mężczyzna nie daje już rady i idzie się zabić (w Polsce 8 razy częściej niż kobieta).

Przypominam: mizoandria zabija mężczyzn.


@Tywin_Lannister: Ej ale w podanym przez Ciebie linku nie ma nic co by potwierdzało postawioną przez Ciebie tezę, że mizoandria zabija mężczyzn.
@MrMate: to prawda, bardziej skupiłem się na samej kwestii tego, że powinna być opcja wyboru kobiety jako kierowcy.

Ale co do przemocy, no to niestety. Wszyscy tutaj się podniecają statystyką przestępstw z USA z podzialem na rasę. Słynne 13 i 51%

Ale nikt się nie zająknie o podziale na płeć?
Tak wiem, kobiety są łagodniej traktowane przez wymiar sprawiedliwości i to też jest dyskryminacja mężczyzn, ale nie aż na tyle...
Pobierz
źródło: comment_1661268558QuxTFq6Z5X3oewe9osF8my.jpg
Ps. Wg mnie powinna być opcja filtruj kierowcę z opcjami kobieta/facet i języki w jakich mówi. I byłoby to najbardziej fair.


@MrMate No moim zdaniem jedynie kiedy byłoby najbardziej fair, to gdyby ludzie naciskali tak na przewoźnika, żeby ten dużo lepiej wybierał swoich pracowników, aby w przyszłości opcja "kobieta kierowca" nie była nikomu potrzebna. No #!$%@? nie wiem jak inni, ale dla mnie to wstyd jak #!$%@?, że w środku Europy musiała
@grzsci: to nie jest problem tylko w PL przecież.
W Bojack horseman jest cały wątek o tym. Chociaż przechodzi w wersję absurdu gdzie safe space for women staje się też miejscem dla mężczyzn a ostatecznie promowane są te laski które pukają klientów xd