Wpis z mikrobloga

Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczesnym dziennikarkom”.

Szkoda, że takie mizoandryczne wysrywy to za każdym razem kolejne małe ziarenko, które doprowadza do tego, że jakiś mężczyzna nie daje już rady i idzie się zabić (w Polsce 8 razy częściej niż kobieta).

Przypominam: mizoandria zabija mężczyzn.

Edit.

Zabawne, że ja osobiście - podróżując swego czasu uberem z kobietą - miałem absolutnie inne doświadczenie.

„Kierowczyni” była #!$%@?ąca, namolna i położyła mi rękę na nodze. W dodatku była gruba, a po tym jak dostała kosza całkowicie zmieniła nastawienie i na koniec dała mi „1 gwiazdkę”. Wiem, bo mi spadła średnia ocena nagle xD

Teraz się z tego śmieję, ale równie dobrze mogła mnie posądzić, że to ja byłem agresorem. I komu by wtedy uwierzyły dziennikarki wysokich obcasów, komentujący NPC i większość społeczeństwa?

Kobietom wolno już więcej w tym kraju. Dlatego zamwiam kursy tylko od mężczyzn. Od „kierowczyń” zawsze od razu anuluję. Nie będę ryzykował, że któraś przez swoje problemy z głową mi zrujnuje życie.

#bekazlewactwa #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mizoandria #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #p0lka #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz Tywin_Lannister - Widzę, że szczucie na mężczyzn się chyba nigdy nie znudzi „nowoczes...
źródło: comment_1661247502JX5O1NwT2RF2LeW6Rh6wZJ.jpg
  • 75
le postaw się w skórze randomowej laski, na fb, Instagramie, tiktoku czy jakiejkolwiek platformie społecznej ciągle wypisują jakieś zjeby, tindera cały czas over 99+powiadomień, idąc ulicą co chwila słyszysz jak Janusz jeden z drugim krzyczy że takom to by ukuł sta


@NDSS: Tyle,że to nie Stasiu ją ukłuje, a przystojny, pachnący piżmem Mohamed, Ahmed, czy inny aden cżłowiek nie jest nielegalny". Chciały ubogacenia - to maja.

To jest jedyny pozytyw z
@solimoes: choć nie zgadzam się z opem, to akurat bardzo #!$%@? podejście z twoje strony. Nie koniecznie każdy facet będzie silniejszy od każdej kobiety. Nawet nie musi być, a obrona przed nią używając wszystkich możliwych środków bedzie rodzić większe konsekwencje niż obrona przed facetem.
Tym bardziej nazywanie #!$%@?ą ewentualnej ofiary przemocy seksualnej jest no kurde średnie xD