Wpis z mikrobloga

@Argonzz: #!$%@? porównanie, ale bait średni bo odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ScaRRyMaN: jak dobrze pamiętam SGH też ma tak zrobione ścieżki, podobnie miasteczko AGH bo to jest zwyczajnie dobry pomysł
@jamajskikanion: Tydzień, dwa tygodnie max wystarczy na wydeptanie ścieżki, można to zrobić w porze letniej, potem wystarczy tylko je spisać i budować, oczywiście wszystko przy dodaniu głównych traktów którymi ludzie mogą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polasz: tu 0,4, tam 0,4 i się okazuje nierzadko że zdążysz na autobus za długimi czerwonymi światłami.
Poza tym, zawsze lepiej mieć trasę do domu, pracy, szkoły itd zoptymalizowaną.
  • Odpowiedz
@Mave: nawet tu masz odpowiedzi w wątku. Jak byłoby najlepiej akurat w tym przypadku? Nie wiem bo każdy przypadek jest inny. Ale kluczem jest chęć zrobienia czegoś dobrze aby służyło ludziom a nie na odwal aby było.
  • Odpowiedz
To jest taki big Brain chłopsko rozumowy pomysł który brzmi fajnie na papierze ale realnie jest nie do zrobienia.


@jamajskikanion: oczywiście, że jest do zrobienia i jest od dawna stosowany w planowaniu urbanistycznym. Tutaj nie chodzi o to, żeby do blokowiska nic nie prowadziło - buduje się główne trakty z odnogami prowadzącymi do budynków i czeka się aż ludzie wydeptają własne ścieżki.

https://en.wikipedia.org/wiki/Desire_path

Jedni mają to od początku zaplanowane, drudzy
  • Odpowiedz
widzący to zarząd powinien zwyczajnie przedłużyć chodnik o te pół metra kwadratowego i tyle


@Papieszpolak6996: paaanie, ale od każdego pół metra kwadratowego utwardzonego gruntu ("powierzchnia nie będąca deszczowo czynna") - podatek deszczowy się należy!
  • Odpowiedz
@Papieszpolak6996: w sensie żartujesz se co nie xd?
rodzic z wózkiem, niepełnosprawni, ludzie z walizka mają popietdalac po nierównym szutrze a podczas deszczu po bagnistej wodzie żeby zaoszedzic metr trawy?
  • Odpowiedz
@Sherrax: klasyk, zawsze przy wysiadaniu na przystanku pod ciopongiem się tamtędy idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xdTM: szutr to pokruszony kamień, wychodzona ziemia jest z reguły prosta bo jest ubita, poza tym umiejętność czytania się kłania bo mówiłem że główne ścieżki powinny być domyślnie
@SlavedWizard: wiem, dlatego też mówię że to co piszę to nie jest jakaś prawda objawiona
  • Odpowiedz