Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśnienia jak wysrywy amerykańskich alt-rightowych profili typu "End Wokeness" jak na załączonym obrazku, jednogłośnie twierdzących że to ostateczny koniec i upadek Polski, bo zamieniono jakże konserwatywny rząd PiS na władzę lewicowej, globalistycznej opozycji. I nie są to niszowe profile, ale z dosyć pokaźnymi zasięgami w internetach.

Banda tumanów, która NIC nie wie o Polsce, Polakach, o tym co się rzeczywiście w tym kraju dzieje, z wyjątkiem tego co wyczytają na 4chanowym /pol/ i pokrewnych xD Twierdzą, że Polskę czeka teraz zalew nielegalnych imigrantów, nie mając jednocześnie bladego pojęcia, że w ich mniemaniu "dobry, konserwatywny rząd PiS" był najbardziej proimigranckim rządem po 1989 roku, wpuszczając do kraju po cichu tysiące imigrantów zarobkowych z krajów trzeciego świata xD

Banda durni, dla których w świecie wszystko jest czarno-białe, jest lewicowy globalista Tusk i konserwatywny, broniący polskich wartości Morawiecki. A szczegóły, zadłużenie państwa, inflacja, propaganda w mediach gorsza jak za komuny? Panie, a kto by się tym interesował

I siedzą takie ćwoki, i zamiast zainteresować się realną polityką, realnymi problemami, wolą szukać wszędzie spisków, masonów, NWO, deep state - gdzie popadnie, nawet w Polsce xD

Przepraszam, musiałem to z siebie wyrzucić przy świętach
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #szury
Lolenson1888 - Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśni...

źródło: IMG_20231226_090126

Pobierz
  • 92
@Lolenson1888: lec w gorace. To sa takie portaliki dla srednio inteligentnych, nastoletnich kucow. Z tego co sie orientuje EW prowadzi gosc, ktory co drugi dzien tworzy filmiki o tym dlaczego Trump zaraz wroci do wladzy, a wybory byly sfalszowane. Zgadles - tworzy je od czasu ostatnich wyborow.

Co bawi jednak to to jakie zainteresowanie ten post podlapal na tym portalu, pelnym ludzi, ktorzy "nie dadza sobie wcisnac kitu". XD
@Lolenson1888: to samo dzieje się w drugą stronę. Niektórzy u nas chwalą lub krytykują jednego lub drugiego POTUSa tak naprawdę gówno wiedząc o tym, co dany typek zrobił, jakie miał zasługi i czym sobie nagrabił. Skąd mają wiedzieć, skoro tam nie mieszkają, a śledzą tylko już wypaczony przekaz medialny jednej lub drugiej strony często dodatkowo wypaczony przez nasze polskie media?
Z mediów można wyciągnąć jako-taki obraz rzeczywistości, zwłaszcza jeżeli śledzi się je regularnie i nie ogranicza się tylko do nagłówków z pierwszej strony.


@TJ_Laser: pod warunkiem, że śledzi się różne media z różnych stron barykady. Nie powiesz chyba, że jakiś dziadzia oglądający tylko TVPiS albo dla odmiany tylko TVN ma jako-taki obraz rzeczywistości? (nie chcę tu roztrząsać tego, która z tych opcji bardziej wykrzywia/wykrzywiała rzeczywistość, bo nie o to tu chodzi)
@Lolenson1888 ale każdego ciemnego od strony bialorusi powinno się #!$%@?ć na Białoruś kiedy przekroczy nasza granicę. Oni są tylko siła żywa przeciwnika i tyle. Mają mózg, nogi, ręce więc mogą działać w swojej sprawie jeśli im tak źle.

Jestem lewakiem bo jestem za wolnością jednostki i gospodarka. a i jeszcze jestem lewakiem bo jestem za.obrona granic i za.kontrolowana migracja lecz nie mam nic przeciwko multikulti