Wpis z mikrobloga

"Poznański Chór Chłopięcy Polskie Słowiki uroczyście pożegnał 12 chłopców, którzy musieli przerwać występy ze względu na mutację. Nz. dyrektor i kierownik artystyczny chóru Wojciech A. Krolopp żegna jednego ze swoich podopiecznych."

Artykuł
Wywiad z tym panem

#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #fotohistoria #polska #myrmekochoria
myrmekochoria - "Poznański Chór Chłopięcy Polskie Słowiki uroczyście pożegnał 12 chło...

źródło: comment_1660549740Nk1zmZHKxROVJHqDoxTOos.jpg

Pobierz
  • 38
@myrmekochoria: @mlody_dziad: @Ulyssos: niby gej ale :

Wojciech A. Krolopp: Homoseksualizmu nie można się nauczyć, moim zdaniem to rzecz wrodzona. O tym, że mam taką orientację, byłem pewien ok. 25. roku życia. Wcześniej miałem kontakty również z kobietami. Byłem zakochany w uroczej dziewczynie z PAGART-u, ale popełniła jeden błąd. Powiedziała, że jest w ciąży. Kłamała. Gdyby nie tamto jej zachowanie, może by coś z tego wyszło.


on nie gej,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@myrmekochoria: czytałam książkę, to było obrzydliwe co robił i co robili też niektórzy rodzice. W zamian za to, że rzekomo ktoś dostał "szansę" specjalnie wysyłali tam dzieci i nie pozwolili mówić źle o Krolopie. Przykre też było, że jeden brat się podkładał dla drugiego, bo dobrze wiedział co robił i nie chcial żeby młodszy brat to przeżywał