Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że katastrofa ekologiczna na Odrze może przyczynić się do upadku rządu pis, to polecam zejść na ziemię i przypomnieć sobie jakimi ludźmi są kaczyński, ziobro i cała reszta tej hołoty z #pis

Nawet jeśli skala katastrofy byłaby porównywalna z Czarnobylem, nawet jeśli poparcie społeczne będą mieli poniżej 10%, to myślicie, że oddadzą władzę, ot tak, w demokratycznych wyborach? Nie oddadzą, tak samo jak #trump by nie oddał, gdyby miał takie same możliwości jak kaczyński. Taka jest prawda.

Kaczyński i jego ludzie za daleko zaszli, mają za dużo do stracenia i zbyt duże konsekwencje mogą ponieść gdyby teraz stracili władzę. W Polsce będzie dyktatura w stylu frankistowskiej Hiszpanii. Mark my words. Dlaczego tak uważam? Bo wiem jakim człowiekiem jest kaczyński, wiem, że policja i wojsko będzie wykonywać jego rozkazy.

Każda dyktatura kiedyś upada, ale ja nie jestem na tyle silnym człowiekiem żeby z tym walczyć i jako podatnik też nie chcę finansować tego reżimu, dlatego zdecydowałem się na #emigracja. Myślałem o tym od dobrych 10 lat ale dopiero rząd pisiorów mnie do tego zmotywował ostatecznie i od nowego roku zaczynam nowe życie w nowym kraju ¯\_(ツ)_/¯


#polska #odra trochę #bekazpisu ale to beka przez łzy (,)
O.....r - Jeśli ktoś myśli, że katastrofa ekologiczna na Odrze może przyczynić się do...

źródło: comment_1660339870ySnIUpAK8T7Rco7IiJyaNF.jpg

Pobierz
  • 60
@Oppositionsfuhrer: ja tez to #!$%@?ąłem, #!$%@? z politykami wyjdz na ulice i pogadaj z ludzmi, homo kacapus w swojej politycznej wersji az nie milo, mozgi wyprane telewizorem i wytarta morda moralnoscia i kosciolem - wiedza polityczno, ekonomiczna, historyczna czy podstawowa jakakolwiek zerowa! Debil nie przyzna, ze jest debilem, bedzie w zaparte szedl. Bo ci daja tamci to kradli tylko ci kradna ale sie dzielą. Mentalnosc czerwonego niewolnika jest silna w narodzie
pokaż mi jeden rząd, który beknął za jakiekolwiek afery. Nawet komuniści (czyli członkowie autentycznie bandyckiej formacji) mieli miękkie lądowanie.


@BrockLanders: jestem naiwny, ale komuniści mieli miękkie lądowanie, bo sami partycypowali w tworzeniu przemiany. Teraz nie będą oddawać władzy po dobroci, a społeczeństwo jest bardziej spolaryzowane.

...ale niestety pewnie masz racje
@Oppositionsfuhrer: Obawiam sie, ze problem lezy jeszcze glebiej, oni oddadza wladze, tylko zanim ja oddadza to finansowo sie ustawia, nikt ich nie rozliczy bo ten kociol to jeden #!$%@?, w tym kraju nic sie nie zmieni. Teraz jak oddadza wladze komukolwiek to jest ruina, czasy beda ciezkie nawet gdybysmy dostali najlepszy mozliwy pakiet rzadzacy to nikt magicznie nie zmieni tego co umieralo od lat, na to trzeba czasu. Czas bedzie mijal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Oppositionsfuhrer: Ja wyjechałem zaraz po tym jak PiS wygrał wybory i wrócę po tym jak te wieśniaki stracą władzę, a Polska skończy spłacać ich długi bo nie mam zamiaru się dokładać do ich bantustanu. Czyli prawdopodobnie za swojego życia już nie wrócę ¯\_(ツ)_/¯