Wpis z mikrobloga

@Shatter zajebiste to są tam komentarze.

Generalnie to najlepsze jest, że mnie raz znajomi wyśmiało że nie mam premium Youtubea. Co w tym śmiesznego? Bo to tylko 20 zeta. Tak samo jak tylko 20 za netflixa 20 za Spotify 20 za HBO go 20 xa Amazon prime itd.

Do tego samos twierdzili ze ich #!$%@?ą to ile jest treści sponsorowanych na platformie na samych filmach.

YT premium powinien po prostu wyglądać inaczej
@Shatter: Nie wiem co yt premium ma lepszego niż vanced. Sam sponsor Block jest czymś przez co vanced jest lepszy.

Czas zaoszczędzony na sposnorblocku od kiedy go używam można już pewnie liczyć w dniach.

Wycina wstawki przed piosenkami, żebrołapki, żebroprzypomnienia, reklamy w filmach, zaznaczanie najciekawszych fragmentów, widzę kciuki w dół.
Dzięki vanced i sponsorblockowi da radę oglądać nawet filmiki popularnych twórców, bo nagle z 20 minutowego materiału robi się 6 minut
@Shatter: a mnie się w głowie nie mieści, ze ludzie oglądają YT na gównoekranikach. Chyba że na kiblu albo gdzieś poza domem. W domu to apki na kómórce używam do dodawania filmów do kolejki na PC, gdzie oczywiście jest adblocker i zero reklam ¯\_(ツ)_/¯