Wpis z mikrobloga

@Shatter 35 zł na 6 osób miesięcznie xD

Na tym że nawet na tagu tu na youtube jest EJ CZEMU VANCED NIE DZIALA JAK TO JAKAS AKTUALIZACJA

Za te same 4 dyszki mogę płacić za yt na telewizorze, tego vanced nie da. Jak mówię, co kto lubi, jak kogoś nie stać na taką zawrotna kwotę to niech się bawi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igik1234: Ty to jakiś masochista jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jednej strony twierdzisz że YT to takie gówno, że powinni dopłacać za to żeby ich oglądać, a jednak cały czas oglądasz/korzystasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yahoomlody:

Na tym że nawet na tagu tu na youtube jest EJ CZEMU VANCED NIE DZIALA JAK TO JAKAS AKTUALIZACJA


mi się nigdy vanced nie #!$%@?ło. zainstaluj sobie w chrome na pc sponsorblocka i pokorzystaj. wtedy zrozumiesz o co ta cała gadanina.
@igik1234:

...a na dodatek czym najbardziej mnie #!$%@?, zepsuli wyszukiwarke. Po prostu nie działa. Zamiast wyszukanej frazy, pokazuje mi filmy proponowane, co to ma #!$%@? być? Strona główna?


Polecam:

Unhook

Szukasz "czemu wyszukiwarka google to gówno" na youtubie i w rezultach połowa "wyników" to rekomendacje "co obejrzeć dalej?" nie powiązane z tym czego szukasz. Ta wtyczka pozwala je usunąć. Podobnie jak tab "trending" czy jak to się tam zwie dla domyślnego
@Shatter przyjacielu, jak dziś sobie radzisz? Mi właśnie Vanced przestał działać. Zastanawiam się czy daje się go jeszcze jakoś uzdrowić czy zostaje Revanced