Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1840
##!$%@? #aleakcja #zalesie #zonabijealewolnobiega

Słuchajcie co się #!$%@?ło, starszy syn (11l) poszedł na nockę do kolegi z bloku, (15l) zwykle nic się nie działo ,potrafili sobie wyjść w nocy na dwór, ale zwykle siedzieli i grali.

O 4 w nocy stukanie do drzwi, stara się zerwała, otwiera , a tam męski głos "Czy to pani syn?" Momentalnie się rozbudziłem, gdy weszło dwóch rosłych policjantów z młodym. Co się okazało, starszy kolega buchnał matce kluczyki do auta, i sobie na wycieczke pojechali. Pech chciał że im się zepsuł samochód i kurła starszy posadził za kółko mojego Benka, a sam postanowił zapchać auto do domu, 5km , rozumiecie, w Warszawie.. ktoś zgłosił że nastolatek w środku nocy pcha auto, i dalej już finał znany.

Jeszcze młody śpi, zastanawiam się jakie konsekwencje musi ponieść. Kurła, sam miałem siano w głowie za dzieciaka,ale mimo wszystko policja mnie nigdy do domu nie odstawiała xD Policjanci wyjątkowo zabawni, mówią że dobrze mu szło, w nic nie przydzwonił, można go na prawko zapisywać xD
  • 192
@Kick_Ass: sory, ale jak widze takie traktowanie dzieciakow to sie #!$%@? i nie potrafie pisac inaczej. pisze ci jak to wyglada z perspektywy dziecka, i ze on wcale moze nie odebrac tego jak ty chesz zeby to bylo odebrane

pamietaj ze im wiecej takich kar dostaje to wcale nie zawsze bedzie oznaczac ze nie bedzie #!$%@? takich akcji, tylko ty mozesz sie o nich w ogole nie dowiedziec - a to
tak, pogłaskać po główce i pogrozić paluszkiem. Mam właśnie takie obiekty na osiedlu, jeden gnój 13 lat ostatnio ukradł telefon młodszemu i polecial do biedronki wydać kasę z karty zbliżeniowej, matka rzeczonego złodziejaszka jeszcze z mordą jakim prawem jej syna ktoś siłą doprowadza do domu.

Drugi wyjechał z klatki ostatnio rowerem nie swoim i #!$%@? do rzeki, oczywiście awantura ,jakim prawem na grupie osiedlowej ktoś prezentuje wizerunek jej bachora. Gówniarzeria rzuca butelkami
@Kick_Ass

Jeszcze młody śpi, zastanawiam się jakie konsekwencje musi ponieść. Kurła, sam miałem siano w głowie za dzieciaka,ale mimo wszystko policja mnie nigdy do domu nie odstawiała Konsekwencje to możesz narzucić co najwyżej na siebie natalu. Nie dość, że zrobiłeś nową istotę to jeszcze oczekujesz, że będzie robiła takie jak Ty chcesz?


Zgodnie z ideą #antynatalizm Twoim obowiązkiem jest #!$%@? na zaspokajanie wymuszonych i nie proszonych przez niego przed zaistnieniem potrzeb i