Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: @beep: @xhxhx: bierne palenie jest mocno naciągane. Zapach tytoniu jest wyczuwalny już przy bardzo niskich stężeniach, więc kiedy czujecie zapach papierosów to tak naprawdę wdychacie śladowe ilości dymu, których szkodliwość jest pomijalna.
Prawdziwe bierne palenie występuje w pomieszczeniach zamkniętych, pojazdach. Wtedy dym jest skoncentrowany i każdy oddech go zawiera, co już powoduje zauważalne efekty.
@pan-bartolomeu-dias: No np palenie bierne u mnie w mieszkaniu kiedy jestem otoczona sąsiadami, którzy palą, a mi wszystko wpada do domu bo mam mieszkanie przy krawędzi i wszystko się odbija od ścian wprost do mnie, a do tego okna mam tylko na jedną stronę i nie jest możliwe przewietrzenie.
Palenie bierne kiedy jest się otoczonym tymi śmierdzielami nie jest naciągane i każdy kto ma sąsiada palacza ma ten sam problem.
@ZUPAZBOBRA: W Polsce to jest pół biedy z tym paleniem. Pojedź sobie do Niemiec czy Francji i przespaceruj się po ulicach Paryża. Sam jeszcze kuruję górne drogi oddechowe po tej ilości dymu papierosowego, zapachu moczu i innego smrodu w powietrzu.
@ZUPAZBOBRA: Mniej bardziej szokuje że jest ból dupy o dym papierosowy ale wdychanie metali ciężkich i innego gówna z samochodów to nie przeszkadza xD

Kiedyś jak paliłem to jakaś babka z wózkiem mi machała żebym nie szedł w jej stronę, a sama #!$%@? koło najruchliwszej ulicy w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może by tak zakaz jakichkolwiek spalin wszędzie?

Czy jak nie śmierdzi i nie widać to
@ZUPAZBOBRA: Kilkanaście lat temu to byłaby niepopularna opinia ale teraz to jest popularna opinia. Palacze w każdym cywilizowanym kraju są na cenzurowanym bo ludzie w końcu ogarnęli że fajki to smród, syf i trucizna a do tego kosztują kupę forsy
Mniej bardziej szokuje że jest ból dupy o dym papierosowy ale wdychanie metali ciężkich i innego gówna z samochodów to nie przeszkadza xD

Kiedyś jak paliłem to jakaś babka z wózkiem mi machała żebym nie szedł w jej stronę, a sama #!$%@? koło najruchliwszej ulicy w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może by tak zakaz jakichkolwiek spalin wszędzie?

Czy jak nie śmierdzi i nie widać to jest ok,