Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Zakażemy też auta bo spaliny szkodzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeżeli nie chcesz żeby ci ktoś dmuchał w twarz to zwróć uwagę a nie idź w stronę prawnego zakazu bo te nie dość że tobie nie pomogą to dadzą straży miejskiej jeszcze jeden powód z dupy żeby mieli na życie
  • Odpowiedz
@ZUPAZBOBRA: w sobotę po północy z tego powodu była wielka awantura w Sapko na JPII.
Turek pogonił ruskich (albo ukr) bo se zapalili pod altanką i smrodzili xD prawie ich pobił, przez kwiatki ich pogonił całkowicie. Wgl czaicie jaka beka?
Turek pogonił Ruska/Ukra w polsce xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
nie pozbierałbym sie po spotkaniu z takim nadczlowiekiem jak ty, po takim komentarzu zostaje mi tylko samobojstwo


@kfiatek_na_parapecie: rob co chcesz dopoki mnie to nie dotyka, nie bede chodzil z kosa i pakowal palaczom pod zebro ale sa mega irytujacy i to, ze panstwo nie potrafi sobie z tym poradzic to zart. Jak palisz to zrob sobie w chacie komore gdzie 100 faj pali sie 24/7 i nic mi do
  • Odpowiedz
zgadzam się, sam palę
jak jestem z znaj to pytam się czy mogę zapalić czy odejść dalej jeśli im przeszkadza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ja bym zabronił bycia grubym w publicznych miejscach bo taki gruby to nieprzyjemny widok dla szczupłego, a jak się jeszcze spoci to jego zapach jest nieprzyjemny dla osób szczupłych.

PS: nie pale papierosów (kiedyś paliłem)

PS: oczywiście powyższe to prowokacja, ale nie lubię gdy ktoś lubi inne osoby szykanować i prześladować.
  • Odpowiedz
ale jak idziemy publicznym chodnikiem wybudowanym za wspolne pieniadze i dmuchasz mi w ryj tym smierdzacym syfem to jestem mega poirytowany


@93michu93: ale badz sobie poirytowany, prosze bardzo, mozesz byc nawet rozsierdzony, mnie twoje problemy psychiczne nie interesują, a w ryj ci chuchnę z zadowoleniem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz