Wpis z mikrobloga

Pisz po prostu, ze jestes osobowością autorytarną i chcesz zakazać ludziom palenia


@kfiatek_na_parapecie: Ja bym chciał zakazać ludziom zatruwania mnie, bo bierne palenie, czyli pochłanianie dymu tytoniowego wydychanego przez osobę paląca, jest bardziej toksyczne niż samo palenie. Osobowościami autorytarnymi są ludzie, którzy chcą zgody na zatruwanie osób trzecich. Myślałem, że twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja.
@kfiatek_na_parapecie

Ludzie nie powini palić w przestrzeniach gdzie mogą narazić innych na wdychanie dymu


@ZUPAZBOBRA: czyli praktycznie wszedzie. Pisz po prostu, ze jestes osobowością autorytarną i chcesz zakazać ludziom palenia, a nie #!$%@? naokoło byle przypadkiem nie wyszlo, ze siedzi w tobie mały hitlerek chcący innym układać życie

No tak a co, ludzie to bydło trzeba ich brać za mordę. Łażą sraja, poca się, myślą tylko o ruchaniu, białe robactwo nie
uuu widze małe hitlerki sie uaktywniły, ZAKAZAĆ #!$%@? WSZYSTKEIGO CZEGO NIE LUBIE, BO TAK!!!!!!!!!ONEONEONOE


@kfiatek_na_parapecie Nie "bo tak", a dlatego, że szkodzisz tym również mi. Czego nie rozumiesz? Pal u siebie w domu, w swojej komorze, a nie w miejscu publicznym, w którym przebywają ludzie, którzy tego nie chcą.

To właśnie ty chcesz układać innym ludziom życie - zmuszając ich do trucia się tym syfem.